TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Ik had echt zoiets van: iedereen had 25 procent kans. De andere drie waren heel enthousiast en blij voor me toen ik had gewonnen. Ze zijn trots op me", zegt Emma in het vraaggesprek met NU.nl.
Emma werd gedurende dit seizoen van The Voice Kids gecoacht door Ali B. Emma hoopt dat ze nu bekend kan worden bij het grote publiek. "Het is natuurlijk een grote droom om ooit echt door te breken als artiest. Ik hoop dat die ooit werkelijkheid wordt. Ik blijf zingen en muziek maken en hopelijk komt er dan een dag dat ik doorbreek."
Voor de televisiekijker werd vrijdagavond laat bekendgemaakt in talkshow Beau wie de winnaar was. Dit leidde tot veel kritiek bij de kijkers.
Emma sprak ook met de NOS over haar winst. Je ziet het in de video hieronder.
Bizarre Erfenissen met Maarten Steendam krijgt geen vervolg
08:45De TV van gisteren: Emotionele aflevering van Oogappels laat kijkers niet onberoerd
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, Undercover in Nederland, A Million Ways to Die in the West
06:00Advent dag 11 | Win 3x 'Het date boekje' van Stan Molemaker
00:57Komende week in GTST: Herhaalde huilbuien en de poerende praatstok