TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De 30-jarige Starboy-zanger neemt het stokje over van Shakira en Jennifer Lopez, die vorig jaar samen op het podium stonden. De halftime show van de Super Bowl wordt jaarlijks door meer dan honderd miljoen mensen gezien.
“We groeien allemaal op met het kijken naar ‘s werelds grootste acts die tijdens de Super Bowl spelen en je kunt er alleen maar van dromen om daar te staan”, zegt de zanger, echte naam Abel Tesfaye, in een verklaring. “Ik voel me nederig, vereerd en opgewonden om het middelpunt van dat beruchte podium te zijn.”
Onder anderen Beyoncé, Madonna, Bruce Springsteen, Coldplay, U2, Lady Gaga en Michael Jackson gingen de drievoudig Grammy-winnaar zoal voor als artiest tijdens de halftime show. Vorig jaar stalen Jennifer Lopez en Shakira nog de show in de rust van het duel tussen Francisco 49ers en de Kansas City Chiefs. De Chiefs wonnen dankzij een 31-20 eindstand de Vince Lombardi Trophy.
Kritiek op Sinterklaasjournaal: 'Dit is echt not done' en 'Ik word hier boos van'
10:28Johan Derksen pleit voor Davina Michelle op het Songfestival: 'Geschenk uit de hemel'
10:00Huub Stapel kon het verhaal van de Schokkers niet negeren: 'Als ik onrecht zie, spring ik erbovenop'
09:40Airen Mylene confronteert Frank Dane: is hij de Meeuw in The Masked Singer?
09:15Dit zijn de allereerste beelden van Oogappeltje voor de Dorst