TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Glennis Grace kennen veel mensen wel. Maar het andere gastjurylid van The Winner Takes It All is voor sommige kijkers misschien nog geen bekend gezicht. Toch kun je Milan van Waardenburg gerust een musicalster noemen.
Hij speelde grote rollen in Duitsland en vertolkte onder meer de hoofdrol in Les Misérables, zowel in Nederland als op West End. Vanaf deze maand staat de Limburger in een andere grote musical: Soldaat van Oranje.
Met zo veel ervaring kan Milan de zangtalenten uit deze aflevering vakkundig beoordelen, al is hij geen natuurtalent. Als kind was hij toondoof, vertelt hij op de Theater aan het Vrijthof-site. "Ik kon nauwelijks een noot van de piano nazingen." Toch voelde muziektheater als zijn roeping, waarop hij zanglessen nam. Met succes.
Deze aflevering van The Winner Takes It All zie je op zaterdag 31 januari 2026 om 20:00 uur op SBS6.
Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
06:00Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland