TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Thierry Baudet heeft maandagochtend bij Qmusic voor het eerst gereageerd over zijn opstappen bij Jinek van afgelopen donderdag. De Forum voor Democratie-leider verliet de studio na een roast van cabaretier Martijn Koning.
“De hele opbouw van het programma was om mij zo naar mogelijk neer te zetten. Al die vreselijke verwijten over racisme, nazi’s en vrouwenhaat: dat gaat nergens over. Toen hij over mijn privéleven begon en mijn kinderen dacht ik: dat hoef ik niet te pikken”, zei Baudet in de ochtendshow van Mattie en Marieke.
RTL en Eva Jinek boden inmiddels hun excuses aan voor de ‘aanval’ van Martijn Koning aan het adres van Baudet. Toch wil de politicus voorlopig niet maar aanschuiven bij de RTL-talkshow. “Ik ben op de mens vergevingsgezind. En ik lig ‘s nachts niet wakker met wraakplannen. Maar het is wel haar programma. Ik heb geen zin om daar weer te gaan zitten.”
Eerder zegde Baudet nog een interview bij Nieuwsuur af en ook kwam hij afgelopen weekend niet naar de studio van EenVandaag. Ook liep hij eerder weg bij Met het oog op morgen en bij De Vooravond. Woensdag 17 maart vinden de Tweede Kamerverkiezingen plaats.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:12Hilarisch: Raymond Mens gaat op krokodillenjacht in New Orleans (video)
09:57Shownieuws: Sander de Kramer trouwt Rotterdamse burgemeester Carola Schouten (video)
09:20De TV van gisteren: André Rieu en Emma Kok scoren als enige op zomerse avond
06:47Vanavond op TV: De verloskundigen, Beste zangers, 48 Hrs.