TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Thierry Baudet heeft maandagochtend bij Qmusic voor het eerst gereageerd over zijn opstappen bij Jinek van afgelopen donderdag. De Forum voor Democratie-leider verliet de studio na een roast van cabaretier Martijn Koning.
“De hele opbouw van het programma was om mij zo naar mogelijk neer te zetten. Al die vreselijke verwijten over racisme, nazi’s en vrouwenhaat: dat gaat nergens over. Toen hij over mijn privéleven begon en mijn kinderen dacht ik: dat hoef ik niet te pikken”, zei Baudet in de ochtendshow van Mattie en Marieke.
RTL en Eva Jinek boden inmiddels hun excuses aan voor de ‘aanval’ van Martijn Koning aan het adres van Baudet. Toch wil de politicus voorlopig niet maar aanschuiven bij de RTL-talkshow. “Ik ben op de mens vergevingsgezind. En ik lig ‘s nachts niet wakker met wraakplannen. Maar het is wel haar programma. Ik heb geen zin om daar weer te gaan zitten.”
Eerder zegde Baudet nog een interview bij Nieuwsuur af en ook kwam hij afgelopen weekend niet naar de studio van EenVandaag. Ook liep hij eerder weg bij Met het oog op morgen en bij De Vooravond. Woensdag 17 maart vinden de Tweede Kamerverkiezingen plaats.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modri? verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Deze oud-deelnemer van Utopia doet nu mee aan De Bondgenoten
15:09Albert Verlinde geeft Johan Derksen gelijk: 'ik zou ook pissed zijn'
13:49De streamingtip van de week: de nieuwe Harlan Coben-serie I Will Find You op Netflix
11:22Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover