TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Thierry Baudet heeft maandagochtend bij Qmusic voor het eerst gereageerd over zijn opstappen bij Jinek van afgelopen donderdag. De Forum voor Democratie-leider verliet de studio na een roast van cabaretier Martijn Koning.
“De hele opbouw van het programma was om mij zo naar mogelijk neer te zetten. Al die vreselijke verwijten over racisme, nazi’s en vrouwenhaat: dat gaat nergens over. Toen hij over mijn privéleven begon en mijn kinderen dacht ik: dat hoef ik niet te pikken”, zei Baudet in de ochtendshow van Mattie en Marieke.
RTL en Eva Jinek boden inmiddels hun excuses aan voor de ‘aanval’ van Martijn Koning aan het adres van Baudet. Toch wil de politicus voorlopig niet maar aanschuiven bij de RTL-talkshow. “Ik ben op de mens vergevingsgezind. En ik lig ‘s nachts niet wakker met wraakplannen. Maar het is wel haar programma. Ik heb geen zin om daar weer te gaan zitten.”
Eerder zegde Baudet nog een interview bij Nieuwsuur af en ook kwam hij afgelopen weekend niet naar de studio van EenVandaag. Ook liep hij eerder weg bij Met het oog op morgen en bij De Vooravond. Woensdag 17 maart vinden de Tweede Kamerverkiezingen plaats.
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar, maar er valt nog veel meer te zien. De wedstrijden zijn live te volgen op Viaplay.
Raven van Dorst is vanaf deze datum weer wekelijks te zien met Boerderij Van Dorst
13:16De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:14Dave Maasland krijgt eigen misdaadprogramma op SBS6: dit gaat hij doen
12:45De Hanslers en de cast van Oh Oh Den Haag bundelen krachten voor kerstspecial op SBS6
11:40VTwonen Weer Verliefd op je Huis ondergaat een aantal veranderingen