TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL-presentator Thijs Zeeman keert binnenkort terug op tv met een nieuw programma: Recht Door Zeeman. Zoals we van de tv-maker gewend zijn komt hij ook deze keer weer op voor gewone mensen, die in dit geval benadeeld zijn door een instantie of bedrijf.
Journalist en presentator Zeeman maakte aanvankelijk furore bij SBS6, met programma's als Red Mijn Vakantie! en Gestalkt. In 2019 maakte hij echter de overstap naar RTL.
In de eerste aflevering van Recht Door Zeeman schiet Thijs de blinde Sibel te hulp. 'Die door broddelwerk van een glasvezelkabel-legger in een meters diep gat viel en daarbij haar knie brak. Bijna een jaar later wordt ze nog steeds van het kastje naar de muur gestuurd.'
Ook is er aandacht voor Burney, die met de gemeente Heerlen in de clinch ligt over het wel of niet mogen ombouwen van zijn winkelpand naar een woning. Maar gelukkig schiet Zeeman te hulp.
De eerste aflevering van Recht Door Zeeman zie je op maandag 22 december om 20:30 uur op RTL5
Dit weten we al over het nieuwe programma van Rutger Castricum
14:04De Oranjezomer: 'Koopzegelverandering AH maakt de mensen boos'
13:23Wanneer keert Kassa weer terug op televisie?
13:06Edwin tegen Iris in B&B Vol Liefde: 'Ik hoopte dat je niet verliefd zou worden op me'
13:04Dit programma vervangt De Slimste Mens België na de finale op NPO 3