TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Thomas Erdbrink had alles in kannen en kruiken voor een nieuwe reeks van Onze Man, maar de winnaar van de Zilveren Nipkowschijf is onlangs teruggefloten en moet zodoende geduld betrachten.
“Eigenlijk was alles klaar om uit de startblokken te gaan. De plannen waren er en de veiligheid is ook overzichtelijk, maar er is voorlopig geen budget, horen we. Heel jammer”, zegt Erdbrink in gesprek met het AD.
De 47-jarige programmamaker won in 2015 de Zilveren Nipkowschijf voor Onze Man in Teheren en in het voorjaar van 2023 herhaalde hij die prestatie met Onze Man bij de Taliban. Daarin lieten Erdbrink en regisseur Roel van Broekhoven zien hoe Afghanistan erbij lag nadat de Amerikanen er waren vertrokken. Het programma trok zo’n miljoen kijkers per aflevering.
Voor zijn nieuwe reeks, die nu dus op de lange baan geschoven is, wil Erdbrink twee intrigerende landen bezoeken. Details geeft hij niet prijs. “Maar het zijn twee heel bijzondere landen. Ik dacht: laten we gezien het succes en de tijd die we ervoor nodig hebben, twee series aanvragen. Dan kunnen we een beetje plannen, maar ik weet niet waarom er geen akkoord voor komt. Ik denk er nu over om een podcast te gaan doen, in omroep politiek ben ik niet zo goed.”
De NPO zegt in een reactie dat in principe van uitstel geen afstel komt. “We waarderen Thomas zeer en staan altijd open voor zijn ideeën. De gesprekken daarover lopen met en via de VPRO.” De omroep zelf stelt ‘in januari door te praten met de NPO over een nieuwe serie’.
Louis van Gaal doet na lang 'nee' zeggen toch mee aan Sterren op het Doek
10:31Op deze manier werd Carrie op Vrijdag toch nog gered van de bezuinigingen
10:00Ewout Genemans licht tipje van de sluier op over Bureau Groningen: 'Verbaas me over hoeveelheid meldingen'
09:55MAFS-Chantal en Temptation Island-Sonny onthullen of ze betaald kregen voor hun deelname aan de realityshows
09:05De TV van gisteren: 100 Dagen sluit de reeks op televisie af met prachtige reacties