TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Chantal moet zoveel programma's presenteren bij RTL dat Kees & Co niet meer in haar schema paste. Tina de Bruin is geen onbekende, ze was eerder te zien in Dr. Tinus, Familie Kruys, Het geheime dagboek van Hendrik Groen en Foute vriendinnen.
Verder blijft alles bij het oude in Kees & Co. Simone Kleinsma speelt nog steeds Kees, Tibor Lukács is zoon Rudie en Tina de vrouw van Rudie die samen met hun puberkinderen en baby inwonen bij de arme Kees. Plien van Bennekom speelt buurvrouw Brenda.
Kees & Co kreeg het afgelopen seizoen best wat kritiek te verduren. De uit de mottenballen gehaalde serie zou veel te ouderwets aandoen. We zijn benieuwd of dat in het tweede seizoen anders wordt.
Tina de Bruin heeft op haar Instagram-pagina nog een appeltje te schillen met de gemeente.
Cherry-Ann Person baalt van castwissels Real housewives of Amsterdam: 'Altijd jammer'
08:00Het vijfde seizoen van Special Forces VIPS stream je nu bij Videoland: 'Nog heftiger dan voorgaande jaren'
08:00De staf van Special Forces VIPS over het vijfde seizoen: 'We hopen dat kijkers geïnspireerd raken'
06:47Vanavond op TV: Het MAX Orkest, Miljoenenjacht, The Dukes of Hazzard
11:59Sophie Bouquet smeekte GTST-makers om terugkeer Merel Verduyn: 'Ik mis het'