TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het Gouden Televizier-Ring Gala is eigenlijk nog maar net achter de rug maar de kwalificatierondes voor 2026 zijn alweer gestart en Tina Nijkamp weet nu al wie de Ring voor favoriete presentator volgend jaar moet gaan krijgen. Ze noemt hem, want het gaat om een man, de 'Koning van de routetelevisie'. Weet jij dan wie ze bedoelt?
Dit jaar werd Martijn Krabbé gekozen tot favoriete presentator en dat vond Nijkamp overigens niet meer dan terecht, zo geeft ze deze week aan in de podcast De Mediaweek.
Daarin vertelde ze dus ook wie er volgens haar volgend jaar met de Televizier-Ring Presentator vandoor moet gaan. En dat is echt de man van het moment: Huub Stapel. Die beleeft deze week namelijk de première van zijn langverwachte film Amsterdamned 2 en daarnaast start woensdagavond zijn vierdelige documentaireserie Heimwee naar Schokland.
Dat presenteren doet Stapel, van wie de mediakenner duidelijk een beetje fan is, zeer verdiend: 'Ik vind het echt een leuke kerel en ik vind ook dat hij volgend jaar de Televizier-Ring moet winnen voor beste presentator. Ik wil dat hij hem wint.' Duidelijke taal en ze mag natuurlijk gaan stemmen.
Nieuwe docu over cabaretier Jochem Myjer in de maak
19:24De Verhulstjes keren terug op Videoland: dit is de startdatum van het nieuwe seizoen
13:44Wordt Geraldine Kemper de nieuwe presentatrice van VTwonen Weer Verliefd op Je Huis?
12:55Winter Vol Liefde-Claudia en Viktor reageren op trouwgeruchten
11:56Zo gaat het nu tussen Thomas en Chess uit De Bondgenoten