TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Onlangs werd bekend dat Marieke Elsinga deze zomer terugkeert bij RTL Boulevard, voor de speciale Summernight-edities. Tina Nijkamp kreeg de vraag voorgeschoteld waarom we Leonie ter Braak eigenlijk niet op die plek gaan zien. Wat vindt de tv-kenner daarvan?
Leonie ter Braak, die veel lof kreeg voor haar presentatie van de reünie van Winter Vol Liefde, is de afgelopen tijd niet veel op RTL4 te zien geweest. Hopelijk voor de sympathieke presentatrice komt daar snel verandering in.
Tina Nijkamp lijkt het jammer te vinden dat RTL4 voor Marieke en niet voor Leonie gekozen heeft voor RTL Boulevard Summernights, zo vertelt ze in haar podcast Tina's TV Update: 'Dit zou echt een mooie kans voor haar zijn geweest, om zich in de kijker te spelen. Een veilig slot ook, Boulevard scoort altijd goed en stabiel.'
De mediakenner denkt dat Ter Braak deze tv-klus ook heel goed had kunnen doen: 'Maar nee, zij is opnieuw gepasseerd en ze wordt heel vaak gepasseerd.'
RTL Boulevard Summernights is vanaf 14 juli van maandag tot en met vrijdag om 22.00 uur te zien op RTL4. Tina's TV Update beluister je via de bekende podcastkanalen.
Verteller Daan Schuurmans geraakt door schrijnende details in Het Verhaal van Nederland
19:53Realityster Jacomien Zoer weer moeder geworden: 'We zijn compleet'
16:21Zaterdag in Only Joling: Gerard ontpopt zich tot hilarische reisleider
16:04Lubach vanavond eenmalig echt live te zien op RTL4
14:22Dit zie je met Koningsdag 2026 op tv