TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Onlangs werd bekend dat Marieke Elsinga deze zomer terugkeert bij RTL Boulevard, voor de speciale Summernight-edities. Tina Nijkamp kreeg de vraag voorgeschoteld waarom we Leonie ter Braak eigenlijk niet op die plek gaan zien. Wat vindt de tv-kenner daarvan?
Leonie ter Braak, die veel lof kreeg voor haar presentatie van de reünie van Winter Vol Liefde, is de afgelopen tijd niet veel op RTL4 te zien geweest. Hopelijk voor de sympathieke presentatrice komt daar snel verandering in.
Tina Nijkamp lijkt het jammer te vinden dat RTL4 voor Marieke en niet voor Leonie gekozen heeft voor RTL Boulevard Summernights, zo vertelt ze in haar podcast Tina's TV Update: 'Dit zou echt een mooie kans voor haar zijn geweest, om zich in de kijker te spelen. Een veilig slot ook, Boulevard scoort altijd goed en stabiel.'
De mediakenner denkt dat Ter Braak deze tv-klus ook heel goed had kunnen doen: 'Maar nee, zij is opnieuw gepasseerd en ze wordt heel vaak gepasseerd.'
RTL Boulevard Summernights is vanaf 14 juli van maandag tot en met vrijdag om 22.00 uur te zien op RTL4. Tina's TV Update beluister je via de bekende podcastkanalen.
Kijk terug: koning leest de troonrede voor
12:52Kijkers geraakt door Sjoerd Pleijsier bij Tijd voor MAX: 'Zo mooi gesproken'
11:45Familie Wildeman wilde graag door met Een Huis Vol
11:32Johan Derksen vindt dat Tim Hofman alleen op effectbejag uit is: 'Sensatiezucht'
10:51Dit programma vervangt Let's Play Ball op SBS6