TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bij RTL Boulevard reageert hij op de comeback.
Toen Tom van Goedemorgen Nederland de vraag kreeg of hij tijdens het WK de wedstrijden wilde analyseren in het programma was hij enthousiast. Tegen RTL Boulevard zegt hij erover: "Dat wil ik eigenlijk wel. Ik vind het hartstikke leuk. Mijn rol is anders, want eerst stelde ik vragen en nu word ik geacht ergens iets van te vinden."
Jarenlang was Tom het vertrouwde gezicht voor voetbalfans. Hij deed namelijk de sportverslaggeving van de NOS. Hij verdween grotendeels uit beeld nadat hij in opspraak raakte door beschuldigingen van grensoverschrijdend gedrag op de werkvloer bij NOS Sport.
Een terugkeer bij Studio Sport hoeft voor Tom ook niet zo. Hij liet eerder al weten dat hij een andere fase in zijn carrière is ingegaan en vooral wil doen wat hem gelukkig maakt. "Je maakt fases door in je leven. Het ene moment sta je rechtsback, het volgende moment sta je in de spits", vertelde hij eerder.
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
De deelnemers van de nieuwe spelshow Wolven zijn bekend
13:12De Bondgenoten: 'Anouk is zo'n ongekende trut'
10:23Dit is het uitzendschema van Muziekfeest op het Plein 2026
09:56Deze programma's vervangen het WK Voetbal 2026 na de finale op NPO 1
08:52De TV van gisteren: kijkers genieten van finale Het Perfecte Plaatje op Reis, maar hebben wel een puntje van kritiek