TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tussen 1984 en 1992 was de comedy, in Nederland bekend als De baas in huis, een wereldwijde televisiehit.
Who's the boss draaide om Tony Micelli (Danza) die het beste voor zijn dochter Samantha (Milano) wilde en daarom New York verruilde voor een chique buurt in Conneticut. Daar ging hij aan de slag als hulp in de huishouding van de rijke zakenvrouw Angela Bower (Judith Light) met wie hij langzaam maar zeker een relatie kreeg.
In de reboot is het inmiddels 30 jaar later. Samantha is net als haar vader destijds een alleenstaande ouder die het beste voor haar kind wil. Haar vader Tony kan het uiteraard niet nalaten zich met Samantha's leven te bemoeien, met alle gevolgen van dien. In een verklaring laten Judith Light en Danny Pintauro, die de kleine Jonathan speelde, het idee van de doorstart te steunen.
🚨ANNOUNCEMENT🚨
I AM SO EXCITED!#WhosTheBoss is coming back!!!
I’ve wanted to share this for so long and now I can! 😭
We feel the time is right to tell the story of where these amazing characters are today. Can’t wait to share their stories with you. So happy. https://t.co/vhAM3OB21S — Alyssa Milano (@Alyssa_Milano) August 4, 2020
Beau van Erven Dorens maakt zich niet druk om 'floppen' RTL Tonight
13:15Kijk terug: koning leest de troonrede voor
12:52Kijkers geraakt door Sjoerd Pleijsier bij Tijd voor MAX: 'Zo mooi gesproken'
11:45Familie Wildeman wilde graag door met Een Huis Vol
11:32Johan Derksen vindt dat Tim Hofman alleen op effectbejag uit is: 'Sensatiezucht'