TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jan de Hoop was niet vies van een geintje. Jarenlang presenteerde hij het nieuws in een trui met bijpassende mok. Gewoon, voor de lol. Het werd het handelsmerk van de presentator. Genoeg reden voor de conservatoren van Beeld & Geluid om de trui en mok die Jan gebruikte tijdens zijn laatste keer bij het Ontbijtnieuws op te nemen in de collectie. Het gaat om de volgende stukken:
Jan zelf kan het nog niet helemaal geloven.
Gezellig op bezoek bij het Ontbijtnieuws en daarna naar Beeld en Geluid. Daar worden de mok en trui uit mijn laatste Ontbijtnieuws in de collectie opgenomen #ikweetnietwatikmeemaak #lievehelp pic.twitter.com/mwEf5lCNgh — Jan de Hoop (@JandeHoop) January 12, 2023
De trui en mok van Jan de Hoop met eigen ogen zien? Dat kan vanaf nu bij Beeld & Geluid in Hilversum.
Partnerbijdrage
Vandaag is het tijd voor een van de meest aansprekende duels uit de Premier League: de Manchester Derby. Manchester United en Manchester City strijden om de eer van de stad. Je ziet de kraker live op Viaplay.
Daniël Arends legt werkzaamheden voorlopig neer na hartinfarct
16:58Arie deelt veelbelovende update na B&B Vol Liefde-reünie
15:49Bekende influencer duikt op in De Bondgenoten: 'Dit gaat heel moeilijk worden'
14:27Humberto Tan reageert op mediastorm na babynieuws: 'Jeetje mina'
13:50Barry Atsma strikt sterrencast mét Noortje Herlaar voor nieuwe Videoland-serie