TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Uit alle windstreken komen de voorwerpen naar het Rijksmuseum in Twente voor Tussen Kunst en Kitsch.
Archeologisch expert Karl Stimm krijgt een gesp onder ogen. Het is een gesp die werd gedragen door de mannelijke strijders van de Visigoten, een Germaans volk uit de tijd van het Romeinse rijk.
Titia Reuser is juwelenexpert en taxeert dit keer een kleurrijke en bijzonder gevormde broche, die wat weg heeft van een paradijselijke tuin, geïnspireerd op oude Indiase juwelen. Dit type sieraden wordt ook wel 'tutti frutti' genoemd.
En dan is er ook nog de Delfts blauwe schotel van Jacob Wemmerszoon Hoppesteyn. In de zeventiende eeuw werd hij gezien als dé Rembrandt onder de aardewerkbakkers in Delft. Aardewerkexpert Robert Aronson mag er zijn oordeel over vellen.
GTST Spoilers - maandag 11 t/m donderdag 14 mei 2026
21:30Dit vinden kijkers van het nieuwe SBS6-programma The Moneymakers
15:09Familie Kraan uit Een Huis Vol verwelkomt tiende kind
14:14Flikken Rotterdam-actrice Ortál Vriend is zwanger
13:20De Bondgenoten is maandagavond (4 mei) een heel stuk korter te zien dan normaal