TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ook in deze voorlopig laatste aflevering van Tussen Kunst en Kitsch bekijken Frits Sissing en zijn experts vanuit verschillende musea de meest uiteenlopende objecten.
In het Biesbosch Museum duikt een eerste druk van Het Achterhuis van Anne Frank op. Deze eerste oplage bestond uit slechts een paar duizend exemplaren en dus zou het zomaar veel geld waard kunnen zijn.
Juwelenhistoricus Martijn Akkerman buigt zich in het Oorlogsmuseum Overloon over een familiestuk uit 1820. Het gaat om een halsketting van glasmozaïek, met daarin een koraal dat uiterst zeldzaam is. Deze lijkt erg op een exemplaar uit de Tussen Kunst en Kitsch-aflevering van 16 november.
Verder is zilverexpert Emiel Aardewerk in Paleis Het Loo, waar hij een koffie- of theepot bestudeert.
Tussen Kunst En Kitsch is op zondag 14 december 2025 om 21:25 uur te zien op NPO 1.
Tina Nijkamp: 'Wie is de Mol? is UIT en Boer Zoekt Vrouw is IN'
12:32Waar en wanneer is de uitslag van de PostcodeKanjer op tv te zien?
12:10De streamingtip van de week: de laatste aflevering van Stranger Things
12:00In Memoriam 2025: afscheid van Ron Brandsteder, Dieuwertje Blok en Rob de Nijs
11:13Breuk tussen Greetje en Bert krijgt plek in nieuw seizoen Urk!: 'Het was best wel heftig'