TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Frank & Rogier vierden een paar jaar successen bij SBS met Paleis voor een Prikkie waarin ze de woningen van arme mensen met behulp van kringloopspullen meestal omtoverden tot iets prachtigs. Het duo was zo'n hit bij het tv-publiek dat RTL ze in 2019 een lucratief contract aanbood.
Vlak daarna begon het gedonder. De liefdesrelatie tussen de twee liep op de klippen en Frank en Rogier bleven maar vervelende dingen over elkaar zeggen in de pers. Het ging zelfs zover dat RTL het tweetal een spreekverbod oplegde. Het duo maakte voor RTL nog wel het programma Frank en Rogier Checken In, maar daaraan was al af te zien dat ze elkaar niet meer konden luchten of zien.
Volgens Evert Santegoeds van Privé is het nu definitief over en uit voor de stylisten. De roddelkoning zegt dat RTL-baas het slechte nieuws al heeft meegedeeld aan Frank. En daarmee gooien de heren een jaarsalaris van 400.000 euro weg.
Babette van Veen reageert op overlijden van ex-echtgenoot Bas Westerweel
15:28Johnny de Mol is binnenkort weer te zien als presentator van De Oranjezomer
14:05Kijkers valt maar één ding op in laatste Studio Voetbal: ‘Rafael van der Vaart is knalbezopen’
12:53Tatjana Šimic bevestigt tweede seizoen van Kees Flodder
11:16Marlijn Weerdenburg onderbreekt opnames We Zijn er Bijna!: dit is waarom