TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Frank & Rogier vierden een paar jaar successen bij SBS met Paleis voor een Prikkie waarin ze de woningen van arme mensen met behulp van kringloopspullen meestal omtoverden tot iets prachtigs. Het duo was zo'n hit bij het tv-publiek dat RTL ze in 2019 een lucratief contract aanbood.
Vlak daarna begon het gedonder. De liefdesrelatie tussen de twee liep op de klippen en Frank en Rogier bleven maar vervelende dingen over elkaar zeggen in de pers. Het ging zelfs zover dat RTL het tweetal een spreekverbod oplegde. Het duo maakte voor RTL nog wel het programma Frank en Rogier Checken In, maar daaraan was al af te zien dat ze elkaar niet meer konden luchten of zien.
Volgens Evert Santegoeds van Privé is het nu definitief over en uit voor de stylisten. De roddelkoning zegt dat RTL-baas het slechte nieuws al heeft meegedeeld aan Frank. En daarmee gooien de heren een jaarsalaris van 400.000 euro weg.
Laatste loodjes voor Een Huis Vol-familie Kraan
12:23Waarom B&B Vol Liefde-Debbie en Paul eerst 'nee' zeiden tegen andere tv-programma's
11:32Boer zoekt Vrouw-koppel Jan en Rianne opnieuw ouders geworden
11:01Explosieve ruzie in De Bondgenoten: 'Wil je met me vechten?'
09:38De TV van gisteren: kijkers zien Sandra 'nog even gefileerd' worden in exitgesprek MAFS