TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De 56-jarige presentator, die dus weer aan de arbeid is na zijn mislukte overgang naar RTL Late Night, vloog maandag naar New York om van dichtbij de verkiezingen te volgen. Bekend terrein voor Twan, die acht jaar in Amerika werkzaam was.
De strijd tussen Donald Trump en Joe Biden houdt de Verenigde Staten al maandenlang in zijn greep, maar nu de verkiezingen tot een climax komen wil Twan er met zijn neus bovenop staan. Daarvoor stapte hij in een vrijwel leeg KLM-toestel. Bij binnenkomst probeerde Twan na een praatje met de crew nog een gratis businessclass-upgrade te ronselen, maar dat kreeg hij niet voor elkaar.
Buitenhof New York is de komende twee zondagen, te weten 1 en 8 november, om 12.10 uur te zien op NPO1.
Buitenhof staat twee zondagen in het teken van de Amerikaanse presidentsverkiezingen. Twan Huys reisde gister naar New York met een vrijwel leeg vliegtuig. #Buitenhof New York zondag 12:10 uur op @NPO1 pic.twitter.com/hUl6lJ7y4x — Buitenhof (@Buitenhoftv) October 27, 2020
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'
09:57De TV van gisteren: veelbesproken finale The Voice of Holland ooit bezorgt RTL Tonight kijkcijferrecord
22:30Dit is de winnaar van The Voice of Holland 2026
15:04Terug van weggeweest: deze MAFS-koppels laten zien hoe het kan slagen