TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De 56-jarige presentator, die dus weer aan de arbeid is na zijn mislukte overgang naar RTL Late Night, vloog maandag naar New York om van dichtbij de verkiezingen te volgen. Bekend terrein voor Twan, die acht jaar in Amerika werkzaam was.
De strijd tussen Donald Trump en Joe Biden houdt de Verenigde Staten al maandenlang in zijn greep, maar nu de verkiezingen tot een climax komen wil Twan er met zijn neus bovenop staan. Daarvoor stapte hij in een vrijwel leeg KLM-toestel. Bij binnenkomst probeerde Twan na een praatje met de crew nog een gratis businessclass-upgrade te ronselen, maar dat kreeg hij niet voor elkaar.
Buitenhof New York is de komende twee zondagen, te weten 1 en 8 november, om 12.10 uur te zien op NPO1.
Buitenhof staat twee zondagen in het teken van de Amerikaanse presidentsverkiezingen. Twan Huys reisde gister naar New York met een vrijwel leeg vliegtuig. #Buitenhof New York zondag 12:10 uur op @NPO1 pic.twitter.com/hUl6lJ7y4x — Buitenhof (@Buitenhoftv) October 27, 2020
Vanavond op TV: Rutger en de buitenlanders, Vera, Commando
22:38Art Rooijakkers over Nieuws van de Dag-exit: 'Bij pilots waren er al andere ideeën'
20:37Martien Meiland getroffen door herseninfarct: 'Door het oog van de naald'
16:32Jiry schrijft een boek na plotselinge exit uit B&B Vol Liefde: 'Er is veel over mij gezegd'
14:48Lof voor Eva Jinek na weigeren vraag te beantwoorden in talkshow Gert Verhulst