TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wie de BN'ers zijn die een fictieve moord moeten oplossen in Kroongetuige, is nog niet duidelijk, dat Monic Hendrickx net als vorig jaar de presentator is wel. Ook de opzet van het programma is hetzelfde. De BN'ers verblijven in een afgelegen hotel vlakbij de plaats delict. Wat er precies gebeurd is weten ze niet en ze krijgen slechts enkele minieme aanwijzingen.
De kijkers weten veel meer, elke aflevering begint met een aantal minuten fictie, waarin de kijker de dader aan het werk ziet. Eerst anoniem en uiteindelijk volledig herkenbaar. En dan is er ook nog een 'mol' aan het werk, de zogenaamde 'kroongetuige'. Aan het eind van elke aflevering maken de rechercheurs een proces verbaal; een verslag van het onderzoek tot dan toe, vol met details. Wie dat het minst goed doet, moet het programma verlaten. In de laatste aflevering worden de ‘Kroongetuige’ en winnaar bekend gemaakt.
Vorig jaar bleken de dames de beste speurders. Esmee van Kampen, Tooske Ragas en Fatima Moreiro de Melo bleven over. Esmee was de Kroongetuige en Tooske ging er met de hoofdprijs van 20.000 euro vandoor.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
De TV van gisteren: Hoofdpiet roept de noodtoestand uit in Het Sinterklaasjournaal en kijkers zijn niet blij
06:47Vanavond op TV: In de voetsporen van de jaren 80, Ewout: Gevaarlijke gevangenissen, Rogue Assassin
22:08Spanning loopt hoog op in De Bondgenoten
14:03Realitykoppel Mike en Denise uit B&B Vol Liefde officieel uit elkaar
13:44Papa Jay krijgt ernstig auto-ongeluk