TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De schrijfster vertelt in de podcast De eeuw van de amateur dat er een tweede seizoen van Tokidoki aan zit te komen. Daarvoor is Cornelisse dagelijks in voorbereiding door tien nieuwe karakters uit het Japanse schrift te leren. De schrijfster hoopt voor het nieuwe seizoen zo’n 2.000 karakters te kennen. ,,Dan zit ik zeg maar net op de grens van analfabetisme.”
Voor het nieuwe seizoen volgt de schrijfster van Taal is zeg maar echt mijn ding en winnares van Wie is de Mol? (2013) ook conversatieles in het Japans. Zo hoopt de 43-jarige Cornelisse zich nog meer in te kunnen leven in de Japanse cultuur, waar ze sinds haar vijfde al een fascinatie voor heeft.
Het eerste seizoen van Tokidoki bestond uit vier afleveringen. Het vervolg, dat waarschijnlijk geregisseerd wordt door Jelle Brandt Corstius, moet begin 2020 bij de VPRO te zien zijn.
Zo reageren Mercedes én haar vader op de ruzie tussen Salar en Roland in De Bondgenoten
11:05BABS Soraya blikt terug op haar MAFS-ceremonie met Sandra en Rob: 'Paniek'
10:32BN'ers eren overleden Jade Kops: 'Wat is het leven oneerlijk'
09:59De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland