TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De schrijfster vertelt in de podcast De eeuw van de amateur dat er een tweede seizoen van Tokidoki aan zit te komen. Daarvoor is Cornelisse dagelijks in voorbereiding door tien nieuwe karakters uit het Japanse schrift te leren. De schrijfster hoopt voor het nieuwe seizoen zo’n 2.000 karakters te kennen. ,,Dan zit ik zeg maar net op de grens van analfabetisme.”
Voor het nieuwe seizoen volgt de schrijfster van Taal is zeg maar echt mijn ding en winnares van Wie is de Mol? (2013) ook conversatieles in het Japans. Zo hoopt de 43-jarige Cornelisse zich nog meer in te kunnen leven in de Japanse cultuur, waar ze sinds haar vijfde al een fascinatie voor heeft.
Het eerste seizoen van Tokidoki bestond uit vier afleveringen. Het vervolg, dat waarschijnlijk geregisseerd wordt door Jelle Brandt Corstius, moet begin 2020 bij de VPRO te zien zijn.
GTST zoekt figuranten via bijzondere Videoland-prijsvraag
10:17Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse