TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het VPRO-programma Plakshot van presentator Roel Maalderink krijgt een tweede seizoen. Dit hebben VPRO en producent Human Factor vandaag bekend gemaakt.
Ondanks nog niet heel indrukwekkende kijkcijfers op tv is presentator Roel Maalderink online juist ontzettend populair en gaan zijn satirische interviews geregeld viral.
In Plakshot legt Roel Maalderink de absurditeit van de media bloot. Hij doet straatinterviews, maakt sketches en parodieën en bespreekt de actualiteit. De gehele presentatie van het programma doet hij thuis vanaf zijn bank.
Presentator Roel Maalderink is vorig jaar verkozen tot Mediatalent van het Jaar door de Volkskrant en is actief bij de satirische website De Speld. Wie nog een aflevering wil meepakken van Plakshot is net op tijd, want de VPRO zendt vanavond de laatste aflevering van seizoen 1 uit: om 21:50 op NPO3.
Ga jij Plakshot kijken en waarom niet? pic.twitter.com/1MwrD5xhuf — Roel Maalderink (@RoelMaalderink) October 11, 2021
De TV van gisteren: Muzikale NPO-avond weet weinig kijkers te interesseren
06:47Vanavond op TV: Zomergasten, Alert: Missing persons unit, Old School
11:50Zien: dit zijn de eerste beelden van Beste Zangers 2026 (video)
11:40Cast Gooische Vrouwen verklapt details over nieuw seizoen (video)
09:27Catherine Keyl reageert in De Oranjezomer op boze Gordon: 'Dat is 35 jaar geleden!' (video)