TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het VPRO-programma Plakshot van presentator Roel Maalderink krijgt een tweede seizoen. Dit hebben VPRO en producent Human Factor vandaag bekend gemaakt.
Ondanks nog niet heel indrukwekkende kijkcijfers op tv is presentator Roel Maalderink online juist ontzettend populair en gaan zijn satirische interviews geregeld viral.
In Plakshot legt Roel Maalderink de absurditeit van de media bloot. Hij doet straatinterviews, maakt sketches en parodieën en bespreekt de actualiteit. De gehele presentatie van het programma doet hij thuis vanaf zijn bank.
Presentator Roel Maalderink is vorig jaar verkozen tot Mediatalent van het Jaar door de Volkskrant en is actief bij de satirische website De Speld. Wie nog een aflevering wil meepakken van Plakshot is net op tijd, want de VPRO zendt vanavond de laatste aflevering van seizoen 1 uit: om 21:50 op NPO3.
Ga jij Plakshot kijken en waarom niet? pic.twitter.com/1MwrD5xhuf — Roel Maalderink (@RoelMaalderink) October 11, 2021
Jan Smit voerde Gert Verhulst dronken tijdens Antwerpse stapavond: 'Hij bestelde stiekem shotjes'
11:04Bondgenoten-ster Mercedes fel over kritiek op haar gedrag: 'Was brak'
10:40Winnaar Slimste mens seizoen 27: 'Retespannend om mee te doen'
10:00Zo gaat het echt achter de schermen van Even tot Hier
09:50De TV van gisteren: Finale Slimste mens slaat Voice of Holland knock-out