TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het VPRO-programma Plakshot van presentator Roel Maalderink krijgt een tweede seizoen. Dit hebben VPRO en producent Human Factor vandaag bekend gemaakt.
Ondanks nog niet heel indrukwekkende kijkcijfers op tv is presentator Roel Maalderink online juist ontzettend populair en gaan zijn satirische interviews geregeld viral.
In Plakshot legt Roel Maalderink de absurditeit van de media bloot. Hij doet straatinterviews, maakt sketches en parodieën en bespreekt de actualiteit. De gehele presentatie van het programma doet hij thuis vanaf zijn bank.
Presentator Roel Maalderink is vorig jaar verkozen tot Mediatalent van het Jaar door de Volkskrant en is actief bij de satirische website De Speld. Wie nog een aflevering wil meepakken van Plakshot is net op tijd, want de VPRO zendt vanavond de laatste aflevering van seizoen 1 uit: om 21:50 op NPO3.
Ga jij Plakshot kijken en waarom niet? pic.twitter.com/1MwrD5xhuf — Roel Maalderink (@RoelMaalderink) October 11, 2021
Dit is de verbijsterende winnaar van The Tribute: Battle of the Bands 2025
10:26Frans en Mariska Bauer blikken vooruit op nieuw leven als opa en oma
09:58De TV van gisteren: Masked Singer blijft kijkcijfercadeautje op karig bekeken kerstdag
22:04Dit zijn de afvallers van de zevende aflevering The masked singer
21:42Kijkers vernietigend over André Hazes in concert: 'Klinkt als een zingende kikker'