TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tygo Gernandt was gisteravond te zien in de uitzending van Boerderij van Dorst en was tijdens de gesprekken met Raven erg openhartig over het gevoel van eenzaamheid. In het interview geeft de acteur toe zich op het moment ook eenzaam te voelen.
In de aflevering is ook Powned-presentator Rutger Castricum te gast en het onderwerp ‘gezinssituatie’ komt ter sprake. Tygo heeft bewondering hoe Rutger zowel een drukke carrière als een gezinsleven onderhoudt: "Wauw wat mooi, vooral als ik dan denk aan je wordt wat ouder en je zit in een verzorgingstehuis of waar je ook uit komt. Ik zie mezelf dan wel eenzaam."
Raven van Dorst vraagt vervolgens door op deze uitspraak en vraagt of dit ook momenteel het geval is. Tygo beaamt dit en vult zijn eerdere opmerking aan. “Er wordt ook altijd gezegd: het is zo makkelijk in je eentje. Maar dat is het helemaal niet. Thuiskomen in je eentje na een lange dag. Dan mis ik zo gewoon een arm of een schouder.”
Wel heeft de acteur felle kritiek op het aantal kinderen dat zijn mede-gast Rutger heeft. “Vier kinderen, hallo! Als er iets milieuverontreinigend is het een kind krijgen. Vier stuks is veel! Je hebt geen boerderij meer, waarom heb je er vier?” Dit gesprek komt ter sprake terwijl de drie het hebben over onderwerp klimaat.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los