TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In dit programma krijgen de deelnemers hulp van verschillende deskundigen, onder wie de bevlogen budgetcoach Eef van Opdorp. Zij geeft workshops en schreef daarnaast een boek waarin zij tips geeft om meer financiële vrijheid te hebben.
Eerder was Eef te zien in onder meer Uitstel van Executie. "Ik ben nog nooit iemand tegengekomen die dacht: Weet je wat, ik ga er vanaf vandaag eens lekker een financiële zooi van maken", zo liet zij weten in een interview met het Brabants Dagblad.
"Natuurlijk zijn er mensen die dingen niet zo heel handig hebben gedaan. Maar wat heeft het voor zin om hen dat nog eens flink in te peperen? Of om te blijven denken: Ja als dit, of als dat... Bovendien heb ik inmiddels gezien dat financiële ellende iedereen kan overkomen."
Uit de Schulden zie je iedere dinsdag om 20:30 uur op RTL 4.
Video: Teunie de Brouwer over spannende cliffhanger Gooische Vrouwen
13:13Videoland deelt indrukwekkende trailer van documentaire Suzan & Freek
12:11Video: Jacobien uit Daar Gaan Ze Weer deelt slecht nieuws, 'Ik ben gecanceld'
12:05Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
10:37Gerard Joling samen met Jutta Leerdam te zien in nieuwe seizoen Casa di Beau