TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
We kennen Denkend aan Holland van André van Duin, Janny van der Heijden en haar hondje Nhaan. Maar het drietal gaat voor Omroep MAX na vijf seizoenen varen in Nederland in Denkend aan Zwitserland de grens over. En wij hebben de eerste beelden!
Als kind was Janny van der Heijden al verknocht aan de jeugdboeken over Heidi, die in de Zwitserse bergen woont en bevriend is met geitenhoeder Peter. Met ‘haar’ André van Duin ontdekt Janny hoe mooi het land van haar fictieve jeugdvriendin is.
Janny en André reizen per trein door het Alpenland, waar ze onder meer Zermatt, Luzern, Davos en St. Moritz bezoeken. Onderweg genieten ze van spectaculaire uitzichten en proeven ze van de Zwitserse cultuur. Uiteraard ontbreken jodelen, alphoornblazen, sleeën en zelfs een avontuurlijke klimexpeditie deze unieke en hilarische reis niet.
Denkend aan Zwitserland is vanaf zondag 26 november om 21.30 uur te zien bij Omroep MAX op NPO 1. De serie bestaat uit vier afleveringen vol cultuur, humor en prachtige beelden. Geniet hieronder van de trailer.
Wilfred Genee promoot nieuwe single met optreden in Oranjewinter
01:47Rutger Castricum over gezondheid Royston Drenthe en hun programma Nog één keer fit: 'Hij wil niets liever dan de oude worden'
21:40Dit vinden kijkers van de terugkeer van The Voice of Holland
18:40Johnny de Mol presenteert nieuwe SBS6-quiz Pokerface
15:20Jorik en Marilou uit Winter Vol Liefde uit elkaar