TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
We kennen Denkend aan Holland van André van Duin, Janny van der Heijden en haar hondje Nhaan. Maar het drietal gaat voor Omroep MAX na vijf seizoenen varen in Nederland in Denkend aan Zwitserland de grens over. En wij hebben de eerste beelden!
Als kind was Janny van der Heijden al verknocht aan de jeugdboeken over Heidi, die in de Zwitserse bergen woont en bevriend is met geitenhoeder Peter. Met ‘haar’ André van Duin ontdekt Janny hoe mooi het land van haar fictieve jeugdvriendin is.
Janny en André reizen per trein door het Alpenland, waar ze onder meer Zermatt, Luzern, Davos en St. Moritz bezoeken. Onderweg genieten ze van spectaculaire uitzichten en proeven ze van de Zwitserse cultuur. Uiteraard ontbreken jodelen, alphoornblazen, sleeën en zelfs een avontuurlijke klimexpeditie deze unieke en hilarische reis niet.
Denkend aan Zwitserland is vanaf zondag 26 november om 21.30 uur te zien bij Omroep MAX op NPO 1. De serie bestaat uit vier afleveringen vol cultuur, humor en prachtige beelden. Geniet hieronder van de trailer.
Vanavond op TV: Code of silence, Star trek: Strange new worlds, The Secret Life of Walter Mitty
17:31Els uit B&B Vol Liefde kritisch over 'intenties' Winter Vol Liefde-kandidaten
16:30Bradley uit De Bondgenoten duikt op in Lang Leve de Liefde en zijn date maakt nu al de tongen los
16:13Uitzendschema van The Voice of Holland 2026: Alle rondes en data op een rij
15:03Mama Monique over nieuwe schoondochter Veerle: 'Mike is echt heel gelukkig met haar'