TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Fans van de realityserie Urk! wisten al dat het eraan zat te komen, maar voor Gerda Keuter en haar Klaas Romkes was de grote dag dit weekeinde daar. Het Urker stel is in het huwelijksbootje getreden.
Na een relatie van elf maanden zijn Gerda en Klaas afgelopen weekeinde getrouwd. Ze kennen elkaar overigens al tien jaar, maar nog geen jaar geleden sloeg de vonk pas echt over. “Klaas is de man van mijn leven”, zei Gerda al tijdens de uitzendingen van Urk!
In de hitserie was te zien hoe Klaas zijn Gerda ten huwelijk vroeg door een tatoeage te nemen. Het woord ‘trouwen’ stond boven twee vakjes, te weten ‘ja’ en ‘nee’. Uiteindelijk koos Gerda ervoor om het vakje ‘ja’ met een watervaste stift in te kleuren.
Tweelingzus Mathilde was niet lang geleden ook op zoek naar de liefde. Ze was te zien in Lang leve de liefde, maar in de guilty pleasure van SBS6 vond ze in Dylan uit Utrecht niet de man die ze zocht. Haar tweelingzus Gerda had haar opgegeven voor het programma.
Partnerbijdrage
Najib en Niama Amhali zinspelen op eigen realityserie: 'Om het échte verhaal te vertellen'
10:23Glennis Grace over rel rond Sleepers: 'Hoop op nieuw seizoen'
10:18Ophef bij Vandaag inside over BBB-crisis: Derksen steunt Mona Keijzer
10:13De TV van gisteren: Alleen The Voice blijft overeind in olympische lawine
06:47Vanavond op TV: Patience, The winner takes it all, Kingpin