TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In juli 2021 trad de normaal zo rustige Geul na hevige regenval buiten zijn oevers. De gevolgen van de overstroming zijn nog steeds groot voor de inwoners van Valkenburg.
In de driedelige documentaireserie Valkenburg in de Geul gaat filmmaker Hans Heijnen een jaar na de overstroming naar het toeristische stadje in Zuid-Limburg. Hier blijkt dat de gemeenschap opkrabbelt, maar dat de psychische schade nog altijd groot is. "We hebben een kras op onze ziel", zegt burgemeester Daan Prevoo.
Dat blijkt ook uit gesprekken met hoteleigenaar Georges Laheij. In de eerste aflevering heropent zijn hotel Walram, maar het voorbije jaar is hem niet in de koude kleren gaan zitten. “Ik heb veel psychosomatische pijnen. Als ik erover praat merk ik ook dat ik emotioneel word.”
Valkenburg in de Geul is op donderdag 27 juni 2024 om 20:28 uur te zien op NPO 2.
Najib en Niama Amhali zinspelen op eigen realityserie: 'Om het échte verhaal te vertellen'
10:23Glennis Grace over rel rond Sleepers: 'Hoop op nieuw seizoen'
10:18Ophef bij Vandaag inside over BBB-crisis: Derksen steunt Mona Keijzer
10:13De TV van gisteren: Alleen The Voice blijft overeind in olympische lawine
06:47Vanavond op TV: Patience, The winner takes it all, Kingpin