TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nederland heeft een schreeuwend gebrek aan woningen, en dat is niet voor het eerst. Door de schade van de Tweede Wereldoorlog was er ook in 1945 een groot huizentekort. Van Krot tot Vinex: 100 jaar wonen vertelt dat de nood zo hoog was dat de overheid mensen kon verplichten om woningzoekenden in huis te nemen.
Nederland ging bouwen als nooit tevoren, ook in de hoogte. Onder minister Pieter Bogaers groeide het aantal opgeleverde woningen halverwege de jaren 60 tot 100.000 per jaar, maar de wijken en portiekflats uit deze periode brachten nieuwe problemen met zich mee.
Presentatrice Mariëlle Tweebeeke is deze week in de Zwolse wijk Dieze, waar in 1962 de miljoenste naoorlogse woning werd opgeleverd. Met de bewoners van toen staat ze stil bij dat moment.
Vanavond op TV: Karen Pirie, Oh, wat een jaar!, Groundhog Day
19:17Edsilia Rombley gaat weer acteren: te zien in serie Summer Break
14:15Kijkers van Meer dan Verwacht en Vier Handen op één Buik opgelet: dit is wanneer je klaar moet zitten
13:48Monique Hansler haalt uit na opnamerumoer: 'Ze maken van een mug een olifant'
13:18De Lama's 2.0?: 'BNNVARA komt met een nieuwe improvisatieshow'