TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De onnavolgbare columnist en presentator Marcel van Roosmalen woont in Amsterdam, maar is geboren en getogen in Arnhem. Hij kent deze stad in Gelderland op zijn duimpje, maar kan hij er desondanks in Van Roosmalen op Reportage nog zaken ontdekken die hem weten te verbazen?
Marcel neemt in elk geval een kijkje in het Oorlogsmuseum, waar de bezoeker een beeld krijgt van wat zich in en rond Arnhem heeft afgespeeld tijdens de Tweede Wereldoorlog. Het museum, een privé-initiatief, opende zijn deuren ruim twintig jaar geleden en de collectie bestaat uit indrukwekkende verzamelingen van particulieren uit binnen- en buitenland. Marcel brengt ook nog een bezoek aan voetbalclub Vitesse. Hij neemt een kijkje bij de training en ziet hoe de spelers zich voorbereiden op een belangrijke wedstrijd.
Engeland en Argentinië staan vanavond tegenover elkaar in de tweede halve finale van het WK voetbal 2026. Er wacht een beladen affiche tussen twee voetballanden met een rijke WK-geschiedenis, waarbij een plek in de finale op het spel staat.
B&B Vol Liefde-Petri heeft verhuisplannen: 'Niet eenzaam, maar wel veel alleen'
15:26Lisa Bal (Een Huis Vol) deelt eerlijk en beladen bericht over samengestelde gezin
14:06Spannende opnames voor Ewout: 'De situatie werd steeds dreigender'
13:29Estavana Polman laat zich niet uit het veld slaan: 'Schuift volgende maand gewoon aan in VI'
11:16Blijft Greetje te zien in Urk!? SBS6 geeft duidelijkheid