TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Goed nieuws voor fans van het muziekprogramma Beste Zangers, want het nieuwe seizoen komt eraan! AVROTROS heeft zojuist de startdatum van de nieuwe reeks bekendgemaakt.
Zet zaterdag 14 september maar in je agenda, want vanaf dan kun je weer genieten van nieuwe muzikale hoogstandjes.
Claude, Karin Bloemen, Tangarine, Hannae Mae, Rikki van RONDÉ, Sera en Matthijn Buwalda doen mee aan alweer het 17e seizoen van het muzikale programma. Jan Smit presenteert het programma opnieuw vanuit het zonnige Sevilla.
In elke uitzending vertolken de artiesten elkaars nummers op hun eigen, unieke manier. Hiervoor verdiepen ze zich in de verhalen en het reportoire van hun mede-artiesten. Zoals ieder seizoen worden de optredens muzikaal begeleid door de Beste Zangers-band onder leiding van Marcel Fisser.
De nieuwe reeks van Beste Zangers is vanaf zaterdag 14 september wekelijks om 20.30 uur bij AVROTROS op NPO 1 te zien.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Jan Joost van Gangelen weer langzaam aan het werk na burn-out
09:48Urk!-zussen Gerda en Mathilde geven update over maagverkleining
08:38De TV van gisteren: Miljoenen sportfanaten aan de buis gekluisterd tijdens spannende schaats en shorttrackraces
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, The voice of Holland, The Wolf of Wall Street
06:00Programma Olympische Winterspelen vrijdag 13 februari