TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Goed nieuws voor fans van het muziekprogramma Beste Zangers, want het nieuwe seizoen komt eraan! AVROTROS heeft zojuist de startdatum van de nieuwe reeks bekendgemaakt.
Zet zaterdag 14 september maar in je agenda, want vanaf dan kun je weer genieten van nieuwe muzikale hoogstandjes.
Claude, Karin Bloemen, Tangarine, Hannae Mae, Rikki van RONDÉ, Sera en Matthijn Buwalda doen mee aan alweer het 17e seizoen van het muzikale programma. Jan Smit presenteert het programma opnieuw vanuit het zonnige Sevilla.
In elke uitzending vertolken de artiesten elkaars nummers op hun eigen, unieke manier. Hiervoor verdiepen ze zich in de verhalen en het reportoire van hun mede-artiesten. Zoals ieder seizoen worden de optredens muzikaal begeleid door de Beste Zangers-band onder leiding van Marcel Fisser.
De nieuwe reeks van Beste Zangers is vanaf zaterdag 14 september wekelijks om 20.30 uur bij AVROTROS op NPO 1 te zien.
De Famlie Jelies wil stroopwafels en frikandellen in Spanje
11:27Olcay Gulsen clasht met Onno Hoes: 'Je geeft geen antwoord op mijn vraag'
11:14Welk programma vervangt Hazes & Hoogkamer: Tot Uw Dienst op SBS6?
10:46Olof uit Married at First Sight geeft relatie-update: heeft hij de liefde gevonden?
09:53Video: Tom Egbers over zijn afscheid bij de NOS en zijn plannen voor de toekomst