TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Goed nieuws voor fans van het muziekprogramma Beste Zangers, want het nieuwe seizoen komt eraan! AVROTROS heeft zojuist de startdatum van de nieuwe reeks bekendgemaakt.
Zet zaterdag 14 september maar in je agenda, want vanaf dan kun je weer genieten van nieuwe muzikale hoogstandjes.
Claude, Karin Bloemen, Tangarine, Hannae Mae, Rikki van RONDÉ, Sera en Matthijn Buwalda doen mee aan alweer het 17e seizoen van het muzikale programma. Jan Smit presenteert het programma opnieuw vanuit het zonnige Sevilla.
In elke uitzending vertolken de artiesten elkaars nummers op hun eigen, unieke manier. Hiervoor verdiepen ze zich in de verhalen en het reportoire van hun mede-artiesten. Zoals ieder seizoen worden de optredens muzikaal begeleid door de Beste Zangers-band onder leiding van Marcel Fisser.
De nieuwe reeks van Beste Zangers is vanaf zaterdag 14 september wekelijks om 20.30 uur bij AVROTROS op NPO 1 te zien.
Partnerbijdrage
April Darby laat van zich horen na GTST-exit: 'Verbaasd en ontroerd'
13:10Herman van der Zandt openhartig over gemis Paulien Cornelisse bij Eva
11:52Ondanks flinke kritiek en dalende kijkcijfers: Wat Speelt Er krijgt ook eindejaarspecial
10:42Wat speelt er achter de schermen? NTR wil niets kwijt over vertrek Stefan de Walle
09:16Grote verandering bij The Passion: bezoekers moeten voor het eerst betalen