TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Goed nieuws voor fans van het muziekprogramma Beste Zangers, want het nieuwe seizoen komt eraan! AVROTROS heeft zojuist de startdatum van de nieuwe reeks bekendgemaakt.
Zet zaterdag 14 september maar in je agenda, want vanaf dan kun je weer genieten van nieuwe muzikale hoogstandjes.
Claude, Karin Bloemen, Tangarine, Hannae Mae, Rikki van RONDÉ, Sera en Matthijn Buwalda doen mee aan alweer het 17e seizoen van het muzikale programma. Jan Smit presenteert het programma opnieuw vanuit het zonnige Sevilla.
In elke uitzending vertolken de artiesten elkaars nummers op hun eigen, unieke manier. Hiervoor verdiepen ze zich in de verhalen en het reportoire van hun mede-artiesten. Zoals ieder seizoen worden de optredens muzikaal begeleid door de Beste Zangers-band onder leiding van Marcel Fisser.
De nieuwe reeks van Beste Zangers is vanaf zaterdag 14 september wekelijks om 20.30 uur bij AVROTROS op NPO 1 te zien.
College Robert Dijkgraaf dinsdag te zien in special Eva: dit kan je verwachten
15:26Video: Maik de Boer liep hersenschudding op bij Het Zwaard van Damocles
14:11Yves Berendse geconfronteerd met mogelijke deelname aan The Masked Singer: 'Ik weet waar je naartoe wil...'
13:27Fadi heeft spijt na gedwongen vertrek uit De Bondgenoten
11:08De Oranjewinter is terug op tv: dit zijn Hélène's eerste gasten