TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Freek Vonk kwam ter promotie van zijn nieuwe NPO zaterdagavondprogramma Freeks saturday night safari langs bij Jinek. De bioloog was niet alleen, hij had speciaal voor de gelegenheid zijn witkeelvaraan Johan meegenomen die gaandeweg het gesprek zijn opwachting maakte.
Eva en Johan zijn oude bekenden: in de 2.5 jaar dat ze samen was met Vonk zorgde ze als hij op reis was voor alle huisdieren. Ze haalde zonder te knipperen herinneringen op aan hoe ze Johan ontdooide eendagskuikens en ratten voerde. Ook kon ze zich nog precies herinneren hoe heftig de ontlasting van de varaan rook en dat ze de uitwerpselen pas kon benaderen als ze haar gezicht met drie theedoeken bedekt had.
Eva schrok dan ook niet toen Vonk het imposante dier voor haar op tafel zette. Dat was bij tafelgast Angela de Jong wel anders. De doorgaans onverstoorbare tv-recensent van het AD gaf vooraf al aan bang te zijn voor zo'n beetje alle dieren. Toen Johan parmantig en behoorlijk snel over de tafel paradeerde schoot Angela op van tafel. Voor haar eigen veiligheid nam ze plaats tussen het publiek tot Freek het dier weer meenam naar de kleedkamer.
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Eindelijk frictie in Winter Vol Liefde: 'Ik kom niet voor de Harm-show'
13:45Jeroen Woe (Even Tot Hier) geveld door nare buikontsteking: voorstellingen geannuleerd
13:21Mathilde uit URK! onderging maagverkleining: 'Nacht in ziekenhuis'
13:06Wilfred Genee: 'Merel Ek is ordinair maar jij bent dat niet'
12:33Joop van den Ende: 'Dit beloofde ik Rob de Nijs tijdens zijn laatste dagen'