TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Freek Vonk kwam ter promotie van zijn nieuwe NPO zaterdagavondprogramma Freeks saturday night safari langs bij Jinek. De bioloog was niet alleen, hij had speciaal voor de gelegenheid zijn witkeelvaraan Johan meegenomen die gaandeweg het gesprek zijn opwachting maakte.
Eva en Johan zijn oude bekenden: in de 2.5 jaar dat ze samen was met Vonk zorgde ze als hij op reis was voor alle huisdieren. Ze haalde zonder te knipperen herinneringen op aan hoe ze Johan ontdooide eendagskuikens en ratten voerde. Ook kon ze zich nog precies herinneren hoe heftig de ontlasting van de varaan rook en dat ze de uitwerpselen pas kon benaderen als ze haar gezicht met drie theedoeken bedekt had.
Eva schrok dan ook niet toen Vonk het imposante dier voor haar op tafel zette. Dat was bij tafelgast Angela de Jong wel anders. De doorgaans onverstoorbare tv-recensent van het AD gaf vooraf al aan bang te zijn voor zo'n beetje alle dieren. Toen Johan parmantig en behoorlijk snel over de tafel paradeerde schoot Angela op van tafel. Voor haar eigen veiligheid nam ze plaats tussen het publiek tot Freek het dier weer meenam naar de kleedkamer.
Vanavond op TV: Beste zangers, Een huis vol, Year One
17:10Vooravond Net5 ongekend kijkcijferdrama: 'Buzz en True crime today trekken officieel nul kijkers'
15:39Jan Roos en Dennis Schouten voor rechter om uitspraken over vrouwen in Roddelpraat
15:02Utopia-sterren Cemal en Romy leggen breuk na maand al bij: 'Ons gezin gered'
14:08Sjoerd van Ramshorst (40) en vrouw Jasmijn verwachten tweede kindje: ‘Er komt een meisje aan’