TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Het is een enorme roddel. We krijgen niets betaald. Anders had half Nederland zich wel opgegeven, ook al riekt het naar prostitutie", vertelt Ayleen aan Grazia. Bedragen van tussen de 3.000 en 10.000 euro zijn volgens haar gebaseerd op niets.
"Grof gezegd: was het maar zo dat we 3.000 euro of 10.000 euro hadden kunnen verdienen." Volgens de achttienjarige zou men het dan op een akkoordje kunnen gooien. "Dan was het één grote gangbang geworden, dat weet ik nu al. Of je krijgt de situatie dat verleiders de buit verdelen met de koppels."
Het gerucht kwam in de wereld nadat Angela de Jong van het AD erover sprak in de Ochtendshow to go van de krant. Presentator Rick Brandsteder en deelnemers aan Temptation Island hebben altijd ontkend.
Vanavond op TV: Sterren in concert: André Hazes in het theater, The masked singer, Rocco & Sjuul
11:46Video: Martien Meiland ziet het skiën niet meer zitten: 'Waarschijnlijk de laatste keer voordat ik ga hemelen'
11:23Woeste Grond en Een Huis Vol zijn maandag en dinsdag niet te zien en dit is de reden
10:29Alex uit OML kiest voor risicovolle operatie: 'Het is alles of niets'
10:12Zo vieren de Een Huis Vol-gezinnen kerst: tradities, gezelligheid en familietijd