TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Het is een enorme roddel. We krijgen niets betaald. Anders had half Nederland zich wel opgegeven, ook al riekt het naar prostitutie", vertelt Ayleen aan Grazia. Bedragen van tussen de 3.000 en 10.000 euro zijn volgens haar gebaseerd op niets.
"Grof gezegd: was het maar zo dat we 3.000 euro of 10.000 euro hadden kunnen verdienen." Volgens de achttienjarige zou men het dan op een akkoordje kunnen gooien. "Dan was het één grote gangbang geworden, dat weet ik nu al. Of je krijgt de situatie dat verleiders de buit verdelen met de koppels."
Het gerucht kwam in de wereld nadat Angela de Jong van het AD erover sprak in de Ochtendshow to go van de krant. Presentator Rick Brandsteder en deelnemers aan Temptation Island hebben altijd ontkend.
Huub Stapel: 'Ik wil niet de roeptoeter van de natie zijn'
13:21Au! IJshockey-scheidsrechter krijgt keihard een puck in zijn ribben (video)
11:43Dit zijn de deelnemers van De Verraders 2026
11:26Welk programma vervangt Postcode Loterij In de Ring op SBS6?
11:24Komt er nog een nieuw seizoen van De Frogers: Groeten Uit...?