TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Het is een enorme roddel. We krijgen niets betaald. Anders had half Nederland zich wel opgegeven, ook al riekt het naar prostitutie", vertelt Ayleen aan Grazia. Bedragen van tussen de 3.000 en 10.000 euro zijn volgens haar gebaseerd op niets.
"Grof gezegd: was het maar zo dat we 3.000 euro of 10.000 euro hadden kunnen verdienen." Volgens de achttienjarige zou men het dan op een akkoordje kunnen gooien. "Dan was het één grote gangbang geworden, dat weet ik nu al. Of je krijgt de situatie dat verleiders de buit verdelen met de koppels."
Het gerucht kwam in de wereld nadat Angela de Jong van het AD erover sprak in de Ochtendshow to go van de krant. Presentator Rick Brandsteder en deelnemers aan Temptation Island hebben altijd ontkend.
Greetje Hakvoort: 'Ik ben binnenkort in meerdere familieprogramma's te zien'
14:00Reality-docu over Ali B op komst? 'Gevolgd door vlogcamera'
13:10André en Janny gaan niet varen dit jaar maar nodigen jou wel uit voor dit nieuwe programma
12:37Carrie op Vrijdag strikt Hollands showbizz-icoon: 'Exclusief interview'
12:18Zeeman Confronteert op deze dag terug op tv: spektakel gegarandeerd