TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Het is een enorme roddel. We krijgen niets betaald. Anders had half Nederland zich wel opgegeven, ook al riekt het naar prostitutie", vertelt Ayleen aan Grazia. Bedragen van tussen de 3.000 en 10.000 euro zijn volgens haar gebaseerd op niets.
"Grof gezegd: was het maar zo dat we 3.000 euro of 10.000 euro hadden kunnen verdienen." Volgens de achttienjarige zou men het dan op een akkoordje kunnen gooien. "Dan was het één grote gangbang geworden, dat weet ik nu al. Of je krijgt de situatie dat verleiders de buit verdelen met de koppels."
Het gerucht kwam in de wereld nadat Angela de Jong van het AD erover sprak in de Ochtendshow to go van de krant. Presentator Rick Brandsteder en deelnemers aan Temptation Island hebben altijd ontkend.
De TV van gisteren: Wisselende reacties op geweldig goed bekeken oudejaarsconference
06:47Vanavond op TV: Ik vertrek XL, Miljoenenjacht, The Hangover
06:00Zo mis je geen moment van het nieuwe spelprogramma Watch Your Back
06:00Drama-alert: House of Villains is nu te streamen bij Videoland
01:05Komende week in GTST: Verbale vuurspuwerij en de kwistige klikspanen