TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Johan Derksen onthulde deze opmerkelijke beslissing in het NPO-radioprogramma Onze man in Deventer.
Wilfred, Johan en René blijven samen Veronica inside maken, maar ze gaan niet meer gezamenlijk voor- en nabeschouwingen verzorgen zoals ze dat voorheen bij RTL wel deden. Johan Derksen mag de Champions League samen analyseren met oud-topspeler Kenneth Pérez. Veronica heeft op dinsdagen Hélène Hendriks als presentatrice aangesteld.
De Champions League wedstrijden op woensdag worden gepresenteerd door Wilfred Genee. Hij krijgt René van der Gijp naast zich plus een nog te onthullen analist. Er is volgens Derksen geen sprake van dat hij op de woensdagen aanschuift.
Johan heeft wel een verklaring voor het besluit van Veronica. Veronica inside wordt gesponsord door Bavaria, terwijl concurrent Heineken de Champions League steunt: "Dan mogen we het niet in dezelfde samenstelling doen."
Veronica inside is vanaf 10 augustus te zien
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Make Up Your Mind begint
09:40Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is
08:32Tamara Elbaz en Maria Tailor keren terug in The Real Housewives of Amsterdam
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
08:04De TV van gisteren: Kijkers zien Oranje wéér verliezen na penalty's