TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Johan Derksen onthulde deze opmerkelijke beslissing in het NPO-radioprogramma Onze man in Deventer.
Wilfred, Johan en René blijven samen Veronica inside maken, maar ze gaan niet meer gezamenlijk voor- en nabeschouwingen verzorgen zoals ze dat voorheen bij RTL wel deden. Johan Derksen mag de Champions League samen analyseren met oud-topspeler Kenneth Pérez. Veronica heeft op dinsdagen Hélène Hendriks als presentatrice aangesteld.
De Champions League wedstrijden op woensdag worden gepresenteerd door Wilfred Genee. Hij krijgt René van der Gijp naast zich plus een nog te onthullen analist. Er is volgens Derksen geen sprake van dat hij op de woensdagen aanschuift.
Johan heeft wel een verklaring voor het besluit van Veronica. Veronica inside wordt gesponsord door Bavaria, terwijl concurrent Heineken de Champions League steunt: "Dan mogen we het niet in dezelfde samenstelling doen."
Veronica inside is vanaf 10 augustus te zien
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Partnerbijdrage
Tina Nijkamp onderzoekt: is de stem van Caroline Tensen veranderd?
13:47Oordeel zelf: ging Rafael van der Vaart te ver met dit grapje over Japanners?
13:27Salar uit De Bondgenoten geeft duidelijkheid over relatie met Mercedes
12:19Heerlijk: Kjeld Nuis clasht met Johan Derksen bij Vandaag Inside
12:04Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op woensdag, op nieuw tijdstip