TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Johan Derksen onthulde deze opmerkelijke beslissing in het NPO-radioprogramma Onze man in Deventer.
Wilfred, Johan en René blijven samen Veronica inside maken, maar ze gaan niet meer gezamenlijk voor- en nabeschouwingen verzorgen zoals ze dat voorheen bij RTL wel deden. Johan Derksen mag de Champions League samen analyseren met oud-topspeler Kenneth Pérez. Veronica heeft op dinsdagen Hélène Hendriks als presentatrice aangesteld.
De Champions League wedstrijden op woensdag worden gepresenteerd door Wilfred Genee. Hij krijgt René van der Gijp naast zich plus een nog te onthullen analist. Er is volgens Derksen geen sprake van dat hij op de woensdagen aanschuift.
Johan heeft wel een verklaring voor het besluit van Veronica. Veronica inside wordt gesponsord door Bavaria, terwijl concurrent Heineken de Champions League steunt: "Dan mogen we het niet in dezelfde samenstelling doen."
Veronica inside is vanaf 10 augustus te zien
André van Duin zorgt voor vrolijke noot in finale Het MAX Orkest
12:47Finale Het MAX Orkest: Francis van Broekhuizen imponeert met I Dreamed a Dream
11:39Een Huis Vol Herinneringen: dit zie je in de jubileumeditie van Een Huis Vol
11:21Video: 'Miljoenenjacht-deelnemers kennen Hélène Hendriks niet'
10:21Bijzondere eerste beelden Het Antoni van Leeuwenhoek – Over Leven met Kanker