TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Johan Derksen onthulde deze opmerkelijke beslissing in het NPO-radioprogramma Onze man in Deventer.
Wilfred, Johan en René blijven samen Veronica inside maken, maar ze gaan niet meer gezamenlijk voor- en nabeschouwingen verzorgen zoals ze dat voorheen bij RTL wel deden. Johan Derksen mag de Champions League samen analyseren met oud-topspeler Kenneth Pérez. Veronica heeft op dinsdagen Hélène Hendriks als presentatrice aangesteld.
De Champions League wedstrijden op woensdag worden gepresenteerd door Wilfred Genee. Hij krijgt René van der Gijp naast zich plus een nog te onthullen analist. Er is volgens Derksen geen sprake van dat hij op de woensdagen aanschuift.
Johan heeft wel een verklaring voor het besluit van Veronica. Veronica inside wordt gesponsord door Bavaria, terwijl concurrent Heineken de Champions League steunt: "Dan mogen we het niet in dezelfde samenstelling doen."
Veronica inside is vanaf 10 augustus te zien
Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, The hunting party, Daredevil
09:22EO schrapt na 25 jaar Het familiediner: 'Maar we maken nog één seizoen'
08:53De TV van gisteren: Kijkers blijven ondermaats presterend Got Talent de rug toekeren
08:30Johan Derksen keihard over Ruben van der Meers eerbetoon aan Paulien Cornelisse bij Renze: 'Tenenkrommend'
08:24Malgosia blijft bij felle kritiek op Good luck guys-Jay: 'Ze gaven me gelijk!'