TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Johan deed deze toezegging op het Youtube-kanaal van Veronica inside.
Het voortbestaan van VI was even spannend, zeker omdat er geen voetbal meer is om de uitzendingen op maandag en vrijdag mee te vullen. Inmiddels is gebleken dat zelfs met het minimale voetbalnieuws Wilfred Genee, Johan Derksen en René van der Gijp de zendtijd moeiteloos vol krijgen. Wat Johan betreft gaan ze dus nog wel even door: "Ik zou het wel prettig vinden om het karige nieuws wat er komt toch voor het voetlicht te brengen. Voetbalminnend Nederland hunkert natuurlijk naar informatie en onze kijkcijfers zijn uitstekend."
Toch is het niet ondenkbaar dat VI toch vroegtijdig het veld moet ruimen dit seizoen. Volgens Derksen is dat een centenkwestie: "Door de coronacrisis hebben de bedrijven helemaal geen trek om te adverteren. Wanneer de productiekosten van zo’n programma hoger worden dan de reclame-inkomsten, dan zijn mensen bij commerciële tv-stations snel geneigd om er een film in te gooien in plaats van zo’n tv-programma, want die film hebben ze toch nog in het magazijn liggen.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden