TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Johan deed deze toezegging op het Youtube-kanaal van Veronica inside.
Het voortbestaan van VI was even spannend, zeker omdat er geen voetbal meer is om de uitzendingen op maandag en vrijdag mee te vullen. Inmiddels is gebleken dat zelfs met het minimale voetbalnieuws Wilfred Genee, Johan Derksen en René van der Gijp de zendtijd moeiteloos vol krijgen. Wat Johan betreft gaan ze dus nog wel even door: "Ik zou het wel prettig vinden om het karige nieuws wat er komt toch voor het voetlicht te brengen. Voetbalminnend Nederland hunkert natuurlijk naar informatie en onze kijkcijfers zijn uitstekend."
Toch is het niet ondenkbaar dat VI toch vroegtijdig het veld moet ruimen dit seizoen. Volgens Derksen is dat een centenkwestie: "Door de coronacrisis hebben de bedrijven helemaal geen trek om te adverteren. Wanneer de productiekosten van zo’n programma hoger worden dan de reclame-inkomsten, dan zijn mensen bij commerciële tv-stations snel geneigd om er een film in te gooien in plaats van zo’n tv-programma, want die film hebben ze toch nog in het magazijn liggen.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Vera, Gran Torino
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden