TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Ik zei tegen John: Laten we maandag en vrijdag even afwachten en dan kijken. Hij: Waarom afwachten?“, vertelt directeur Marco Louwerens aan het AD.
Jan Hillenius, als eindredacteur verbonden aan Veronica Inside, ziet ook geen reden om te stoppen. “Er is voorlopig nog genoeg te bespreken. De enorme puzzel rond de voetbalkalender, die met de dag ingewikkelder wordt en alle gevolgen daarvan. Zowel sportief en financieel.”
Zodoende zitten Wilfred Genee, René van der Gijp en Johan Derksen gewoon aan tafel vrijdagavond. Laatstgenoemde begrijpt de beslissing van zijn baas John de Mol wel om door te gaan met het programma. “In deze tijden hebben mensen ook behoefte aan leuke televisie. En ach, dan zit er geen publiek. Toen ik nog voetbalde, zat er ook amper iemand op de tribune. Wist je dat we 22 jaar geleden met Sport aan Tafel zonder zijn begonnen? Gewoon in een studio.”
Veronica Inside is vrijdagavond om 20.30 uur te zien bij Veronica. De vierde gast in de studio is Jan Boskamp.
De Hanslers: Monique huilt tranen met tuiten, 'Doe normaal!'
11:11Wanneer is Woeste Grond weer terug op tv?
10:53Tunnelvisie met Thomas: 'Merel staat wel erg vaak op goede Mol-posities'
10:00Jolijn Henneman blikt terug op haar eerste maanden als Shanti in GTST: 'Begin was erg onwerkelijk'
09:47Bekijk de Kerstreclames van 2025: van HEMA tot Albert Heijn