TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De laatste jaren komen er naast vaste namen Valentijn Driessen, Wim Kieft, Bas Nijhuis of Jan Boskamp maar bar weinig gasten naar de studio waaruit Wilfred Genee, Johan Derksen en René van der Gijp het programma Veronica Inside maken. Maar Wesley wil zijn boek onder de aandacht brengen en laat zich dus wel zien in Hilversum.
In zijn biografie doet Sneijder een aantal opvallende zaken uit de doeken, ook over het Nederlands elftal. “De mensen weten niet waarom het in 2012 zo faliekant mis ging na zo'n fantastisch toernooi in 2010. Ik ga in mijn boek vertellen wat de problemen waren”, zei de Utrechter daar eerder over.
Sneijder stopte in 2019 met profvoetbal. In zijn carrière kwam de middenvelder uit voor onder meer Ajax, Real Madrid, Internazionale, Galatasaray en OGC Nice. De laatste club die de inmiddels 36-jarige Utrechter diende was Al-Gharafa in Qatar. Sneijder kwam 134 keer uit voor het Nederlands elftal en is daarmee recordinternational.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De TV van gisteren: Monsterzege Oranje tegen Zweden gezien door 4,6 miljoen
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'