TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het concept van het programma is niet zo bijster ingewikkeld, maar de kandidaten zullen wel vanaf de eerste rit bij de les moeten zijn. De dertien deelnemers, die elkaar nog nooit eerder gezien hebben, glijden in eerste instantie één voor één - al dan niet in zomerkledij, verkleedpak of in een jurkje de berg af. Voor een van de kandidaten blijft het daarbij, want er moeten zes duo’s overblijven. Die duo’s zijn daarna tijdens iedere opdracht anders. Mentale spelletjes, vriendjespolitiek of tactische keuzes komen daarbij ook aan bod.
De twee duo’s die uiteindelijk het minst presteren, komen in een zogeheten glij-off terecht. In De IJsstrijd wordt bepaald wie er uiteindelijk toch door mag naar de finale. Daarin zullen vier thrillseekers te zien zijn.
Bergafwaarts wordt gepresenteerd door het nieuwe duo Jay-Jay Boske en Moïse Trustfull en is vanaf vrijdag 14 juli wekelijks om 20.30 uur te zien bij Veronica.
Tim Hofman kijkt veel Nederlandse dramaseries: 'Maar makers hoeven me daar nooit voor te bellen'
10:00Marlijn Weerdenburg en Frits Sissing zijn klaar voor het Musical Awards Gala: 'De Oscars van het musicalgenre'
09:45Talpa reageert: dit is waarom Robert geen rood kreeg in De Bondgenoten
09:19Dit is wanneer de 'Hoe is het nu met?'-opnames van Married at First Sight plaatsvonden
08:45De TV van gisteren: Domenik en Ferenc weten nu echt alle Married at First Sight-kijkers te overtuigen