TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het concept van het programma is niet zo bijster ingewikkeld, maar de kandidaten zullen wel vanaf de eerste rit bij de les moeten zijn. De dertien deelnemers, die elkaar nog nooit eerder gezien hebben, glijden in eerste instantie één voor één - al dan niet in zomerkledij, verkleedpak of in een jurkje de berg af. Voor een van de kandidaten blijft het daarbij, want er moeten zes duo’s overblijven. Die duo’s zijn daarna tijdens iedere opdracht anders. Mentale spelletjes, vriendjespolitiek of tactische keuzes komen daarbij ook aan bod.
De twee duo’s die uiteindelijk het minst presteren, komen in een zogeheten glij-off terecht. In De IJsstrijd wordt bepaald wie er uiteindelijk toch door mag naar de finale. Daarin zullen vier thrillseekers te zien zijn.
Bergafwaarts wordt gepresenteerd door het nieuwe duo Jay-Jay Boske en Moïse Trustfull en is vanaf vrijdag 14 juli wekelijks om 20.30 uur te zien bij Veronica.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
De TV van gisteren: WK-kijkers zien recordgoal van Marokko en pijnlijke blunder voor Australië
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'