TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In een persbericht bevestigt SBS 6 de eerste groep bekende Nederlanders die een plekje aan tafel krijgen bij VI Vandaag. Opvallend genoeg zit er niet één voetbalkenner bij.
Dat heeft een goede reden: in de nieuwe opzet van VI gaat het 50 procent over voetbal en 50 procent over sport, aldus Johan Derksen die de drijvende kracht achter het concept is. Voetbal kunnen Derksen en René van der Gijp samen wel af, dus zijn er mensen nodig die meer weten over andere zaken.
In dit geval zijn dat de veelgevraagde columnist, commentator en presentator Eus, de uitgesproken presentatrice Leonie ter Braak en Shownieuws deskundige Bram Moszkowicz.
Ook van de partij zijn oud-politicus en buschauffeur Fred Teeven, basketbalster Chatilla van Grinsven en Wouter de Vries, de broer van de vermoorde misdaadverslaggever.
Tegen Shownieuws verklaart Derksen dat de opzet van VI Vandaag sterk lijkt op De oranjezomer. Het wordt volgens Johan geen talkshow maar een meningenshow die vanaf maandag 3 januari vijf dagen per week rond de klok van 21.40 uur te zien is bij SBS 6.
Johan Derksen vertelt zelf ook nog even over de nieuwe show:
AVROTROS deelt alvast een sneak peek van duettenaflevering Beste Zangers
13:28Makers van De Bondgenoten zetten kijkers op het puntje van hun stoel: 'De hel breekt los'
10:09Jutta Leerdam in Casa di Beau over kritiek: 'Oh dat komt door haar vriend'
09:33Beau van Erven Dorens na alle commotie te gast bij Renze Klamer: 'Ik mis de desk een beetje'
08:48Dit zijn de genomineerden voor de Televizier-Ring Online-videoserie 2026