TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In een persbericht bevestigt SBS 6 de eerste groep bekende Nederlanders die een plekje aan tafel krijgen bij VI Vandaag. Opvallend genoeg zit er niet één voetbalkenner bij.
Dat heeft een goede reden: in de nieuwe opzet van VI gaat het 50 procent over voetbal en 50 procent over sport, aldus Johan Derksen die de drijvende kracht achter het concept is. Voetbal kunnen Derksen en René van der Gijp samen wel af, dus zijn er mensen nodig die meer weten over andere zaken.
In dit geval zijn dat de veelgevraagde columnist, commentator en presentator Eus, de uitgesproken presentatrice Leonie ter Braak en Shownieuws deskundige Bram Moszkowicz.
Ook van de partij zijn oud-politicus en buschauffeur Fred Teeven, basketbalster Chatilla van Grinsven en Wouter de Vries, de broer van de vermoorde misdaadverslaggever.
Tegen Shownieuws verklaart Derksen dat de opzet van VI Vandaag sterk lijkt op De oranjezomer. Het wordt volgens Johan geen talkshow maar een meningenshow die vanaf maandag 3 januari vijf dagen per week rond de klok van 21.40 uur te zien is bij SBS 6.
Johan Derksen vertelt zelf ook nog even over de nieuwe show:
Johan Derksen fileert NPO-improvisatieshow Wat speelt er: 'Nog geen glímlach!'
11:18Koen Pieter van Dijk wist niet wie tegenstander Vincent Visser was in Boxing stars
10:36Urk!-ster Greetje in juridisch geschil met ex Bert: 'Relatie geploft'
09:56Linda de Mol twijfelt over einde Gooische vrouwen: 'Stoppen als mensen het nog leuk vinden'
09:33De TV van gisteren: 2 voor 12 klopt Slimste mens vlak voor finaleweek