TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met 1.69 miljoen kijkers trok de eerste aflevering van het nieuwe seizoen meer kijkers dan de eerste aflevering van de afgelopen twee seizoenen. Floris Wolfs (Reinier) en Eva van Dongen (Angela Schijf) zijn nog ongekend populair met Flikken Maastricht.
In het AD doet Reinier een boekje open over het succes van de serie. "In ons geval is het bijvoorbeeld de chemie die Angela en ik hebben – we gunnen elkaar alles, dat is niet altijd vanzelfsprekend tussen hoofdrolspelers. De kijker leert ons kennen, ziet hoe we worstelen met de dagelijkse gang van zaken. Daarom lopen privé en werk ook door elkaar in Flikken, die twee zitten elkaar soms in de weg en dat werkt goed."
Reinier denkt dat ook de locatie van de serie een belangrijke rol speelt in het succes. "Het is natuurlijk een heel mooie stad. Je hebt het historische gedeelte, maar ook industrie en prachtig heuvellandschap, dat maakt het een rijke set."
Op 3 september 2007 begon de serie en scoorde de opener 1.2 miljoen kijkers. De eerste aflevering van de seizoenen zeven, acht, negen en tien wisten zelfs meer dan twee miljoen kijkers te trekken.
Yves Berendse vond Beste Zangers een droom: 'Kijk er met plezier en liefde op terug'
10:34Liefdesnieuws uit B&B Vol Liefde: Lynn zet punt achter prille romance met Kees Jan
10:10Soundos El Ahmadi is klaar met negativiteit over Got Talent: 'Stop met haten'
09:51Bevestigd: Gooische Vrouwen krijgt een negende seizoen
09:03De TV van gisteren: Kijkers dolenthousiast over het hoge niveau in musical special Make Up Your Mind