TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ter promotie van het nieuwe ABBA album Voyage en hun hologramconcerten waren Björn Ulvaes en Benny Andersson afgereisd naar Duitsland voor een optreden in tv-programma Wetten Dass?
De mannen treden zelden nog live op, alle reden voor presentator Thomas Gottschalk om van de gelegenheid gebruik te maken. Zouden ze niet een moppie willen spelen met zijn andere gast Helene Fischer?
Gottschalk deed z'n best om het spontaan te doen lijken, maar dat de tekst van S.O.S. al klaar stond op de schermen en dat Fischer haar gouden microfoon bij de hand had is natuurlijk wel erg toevallig.
Het klonk er geen moment minder door.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Jeremy Clarkson pakt tv-programma's weer op na kankerdiagnose
13:56Astrid Holleeder 'schoot tekort' in RTL Tonight: 'Dat wil niemand horen'
11:24Expeditie Robinson begint pas in november
10:50Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'