TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een prijs die je als tv-maker natuurlijk liever niet wint, maar Het SBS6-programma Vier Is Te Veel is bij de uitreiking van de TV Knollen verkozen tot slechtste programma van het jaar.
Ook De Dansmarathon, Think Inside the Box en Het Beste Antwoord waren in de race voor de prijs.
Het juryrapport over Vier Is Te Veel was dan ook vernietigend. "Vier Is Te Veel was voor heel televisieland een dieptepunt. Toen het van de buis ging, was de kijker zo opgelucht dat zelfs een herhaling van Het Roer Om een week later dubbel zo goed scoorde."
Afgelopen mei strikte SBS Sander Lantinga om het programma te presenteren, maar een lang leven was het niet beschoren. Al na twee afleveringen werd de studentenquiz van de buis gehaald vanwege dramatische kijkcijfers.
Andere TV Knollen gingen onder andere naar Jurre Geluk voor slechtste presentator en VTBL ging er vandoor met de prijs voor grootste blunder van het jaar. Volgens de jury had het programma de kijker nogal onderschat door “gewoon vier mannen aan een tafel te zetten en het publiek op een kilometer afstand” waardoor het programma dus flopte.
De TV Knollen worden traditiegetrouw een dag voor het Gouden Televizier-Ring Gala bekendgemaakt dat donderdag 6 oktober plaatsvindt. Vorig jaar ging de TV knol voor ‘slechtste programma van het jaar’ naar Dino’s bezorgservice van Jandino Asporaat.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
NET5 lanceert een nieuw realityprogramma: Wil je met me bouwen?
16:16De 5 beste programma's om deze week te streamen
15:56Edson da Graça steekt loftrompet over Nicolette Kluijver
15:47Actrice Ortál Vriend staat stil bij haar laatste draaidag van Flikken Rotterdam
15:07De Bondgenoten weten het zeker: Nederland gaat winnen