TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een prijs die je als tv-maker natuurlijk liever niet wint, maar Het SBS6-programma Vier Is Te Veel is bij de uitreiking van de TV Knollen verkozen tot slechtste programma van het jaar.
Ook De Dansmarathon, Think Inside the Box en Het Beste Antwoord waren in de race voor de prijs.
Het juryrapport over Vier Is Te Veel was dan ook vernietigend. "Vier Is Te Veel was voor heel televisieland een dieptepunt. Toen het van de buis ging, was de kijker zo opgelucht dat zelfs een herhaling van Het Roer Om een week later dubbel zo goed scoorde."
Afgelopen mei strikte SBS Sander Lantinga om het programma te presenteren, maar een lang leven was het niet beschoren. Al na twee afleveringen werd de studentenquiz van de buis gehaald vanwege dramatische kijkcijfers.
Andere TV Knollen gingen onder andere naar Jurre Geluk voor slechtste presentator en VTBL ging er vandoor met de prijs voor grootste blunder van het jaar. Volgens de jury had het programma de kijker nogal onderschat door “gewoon vier mannen aan een tafel te zetten en het publiek op een kilometer afstand” waardoor het programma dus flopte.
De TV Knollen worden traditiegetrouw een dag voor het Gouden Televizier-Ring Gala bekendgemaakt dat donderdag 6 oktober plaatsvindt. Vorig jaar ging de TV knol voor ‘slechtste programma van het jaar’ naar Dino’s bezorgservice van Jandino Asporaat.
Zaterdag in The Tribute: Cesar Zuiderwijk in tranen
13:05Tina Nijkamp: 'Deze presentator moet in 2026 de Televizier-Ring winnen'
12:19Kritiek op Sinterklaasjournaal: 'Dit is echt not done' en 'Ik word hier boos van'
10:28Johan Derksen pleit voor Davina Michelle op het Songfestival: 'Geschenk uit de hemel'
10:00Huub Stapel kon het verhaal van de Schokkers niet negeren: 'Als ik onrecht zie, spring ik erbovenop'