TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nu Love island ruim een maand dagelijks in Nederland en Vlaanderen te zien is, valt op dat de bijdrages van het presentatiekoppel minimaal zijn. Alleen bij slecht nieuws verschijnt het stel voor de camera.
In een interview met Het Nieuwsblad gaat de 24-jarige Verhulst in op het verwijt dat de presentatieklus vooral een snoepreisje zou zijn. Een gerucht dat hij zelf onbedoeld de wereld in hielp door op Instagram een foto met Holly te posten met als bijschrift "vakantie". Het tegendeel is echter waar, zo zweert Viktor.
Achter de schermen laat hij zich ook gelden: "Ik woon de vergaderingen bij omdat ik een goede visie op het programma heb. Ik ben 24, ik heb het profiel van de kijker van Love island en maak ook filmpjes voor mijn vlog." Toch kan Viktor niet ontkennen dat er zwaardere banen zijn.
In een reactie laat de Belgische zender VIER weten dat Viktor en Holly geen blaam treft: het feit dat ze weinig te zien zijn is juist onderdeel van het format van de realityreeks: "Het is niet de bedoeling dat de hosts elke dag in de villa rondhangen, het is belangrijk dat de deelnemers niet uit hun bubbel gehaald worden."
En Viktor komt de dag wel door.
Partnerbijdrage
Aan topvoetbal geen gebrek dit weekend. In Duitsland begint Bayern München aan een nieuw Bundesliga-seizoen en in de Premier League wacht de clash tussen Aston Villa en Arsenal. Je ziet het allemaal live op Viaplay.
RTL bevestigt een nieuw seizoen van Special Forces VIPS
13:10Er komt dus toch een livestream van De Bondgenoten
11:31Op deze datum zie je de nieuwe Nederlandse dramaserie Pro Deo met Tjitske Reidinga
10:58Make Up Your Mind komt met een special en dít is het thema
10:40De nieuwe realityserie van André Hazes is in oktober te zien