TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Door de steeds vaker voorkomende samensmelting van Vlaamse en Nederlandse programma’s gaat de Belgische zender Play4 kijken of er in de toekomst gewerkt kan worden aan kijkopties vanuit Nederland.
Momenteel is het voor Nederlanders namelijk niet mogelijk om bijvoorbeeld te kijken naar De Slimste mens ter wereld, waar deze donderdagavond de finale wordt gespeeld. In de finale zitten maar liefst twee Nederlanders, namelijk zangeres Merol en Arjen Lubach, maar geen landgenoot die hen kan zien. Vlaamse Professor Geert Meyfroidt is de derde finalist.
Dit moet anders, zo vindt ook de zender zelf. "We hebben op sociale media gemerkt dat dit programma erg leeft in Nederland, zeker door de Nederlandse kandidaten", aldus de communicatieadviseur van Play4. "Ook voor bijvoorbeeld het programma De Verhulstjes is best interesse vanuit jullie land. Gert is daar natuurlijk ook heel populair."
Mensen die vanavond De Slimste mens ter wereld wel willen zien, kunnen dit mogelijk wel met een VPN-verbinding. Het programma wordt gepresenteerd door de goedlachse Erik Van Looy en wordt om 21:35 uur uitgezonden.
Partnerbijdrage
Claude blikt in Open Casa Kerst terug op het Eurovisie Songfestival: 'Een klein soort trauma'
13:35Eva Jinek: 'Zo vier ik mijn kerst dit jaar'
13:16Dit programma vervangt Oogappels op de woensdagavond van NPO 1
10:36Johan Derksen: 'Yvonne Coldeweijer is uitgespeeld bij Talpa'
10:31Deze BN’ers komen voorbij in het nieuwe seizoen van De Geknipte Gast