TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Cabaretier Arjen Lubach en zangeres Merol namen het in de Belgische editie van De Slimste Mens, De Slimste Mens ter Wereld, op tegen professor en intensivist Geert Meyfroidt.
Even leek Merol aan de winnende hand te zijn, na de laatste reguliere ronde had de zangeres de meeste punten. Maar in de finale trok Meyfroidt aan het langste eind dankzij zijn kennis over kunstenaar Roy Lichtenstein.
Misschien dat Merol en Lubach zo ver kwamen in Vlaanderen dankzij de ervaring die ze opdeden in de Nederlandse versie van het spel. Merol deed het toen ook al goed en Arjen Lubach won het programma in 2012.
In Nederland kunnen we De Slimste Mens ter Wereld helaas niet zien.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt
11:15Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?