TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Cabaretier Arjen Lubach en zangeres Merol namen het in de Belgische editie van De Slimste Mens, De Slimste Mens ter Wereld, op tegen professor en intensivist Geert Meyfroidt.
Even leek Merol aan de winnende hand te zijn, na de laatste reguliere ronde had de zangeres de meeste punten. Maar in de finale trok Meyfroidt aan het langste eind dankzij zijn kennis over kunstenaar Roy Lichtenstein.
Misschien dat Merol en Lubach zo ver kwamen in Vlaanderen dankzij de ervaring die ze opdeden in de Nederlandse versie van het spel. Merol deed het toen ook al goed en Arjen Lubach won het programma in 2012.
In Nederland kunnen we De Slimste Mens ter Wereld helaas niet zien.
Kritiek op Sinterklaasjournaal: 'Dit is echt not done' en 'Ik word hier boos van'
10:28Johan Derksen pleit voor Davina Michelle op het Songfestival: 'Geschenk uit de hemel'
10:00Huub Stapel kon het verhaal van de Schokkers niet negeren: 'Als ik onrecht zie, spring ik erbovenop'
09:40Airen Mylene confronteert Frank Dane: is hij de Meeuw in The Masked Singer?
09:15Dit zijn de allereerste beelden van Oogappeltje voor de Dorst