TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Cabaretier Arjen Lubach en zangeres Merol namen het in de Belgische editie van De Slimste Mens, De Slimste Mens ter Wereld, op tegen professor en intensivist Geert Meyfroidt.
Even leek Merol aan de winnende hand te zijn, na de laatste reguliere ronde had de zangeres de meeste punten. Maar in de finale trok Meyfroidt aan het langste eind dankzij zijn kennis over kunstenaar Roy Lichtenstein.
Misschien dat Merol en Lubach zo ver kwamen in Vlaanderen dankzij de ervaring die ze opdeden in de Nederlandse versie van het spel. Merol deed het toen ook al goed en Arjen Lubach won het programma in 2012.
In Nederland kunnen we De Slimste Mens ter Wereld helaas niet zien.
Het sprintweekend op het Circuit of the Americas brengt de Formule 1-actie in een compact jasje tijdens de GP van de Verenigde Staten: slechts één vrije training, gevolgd door sprintkwalificatie op vrijdag, de sprintrace en reguliere kwalificatie op zaterdag, en de grote race op zondagavond. Daarnaast staat er veel op het spel voor de coureurs in Austin.
Gerard Joling denkt nog lang niet aan stoppen: 'Zolang mijn lichaam en stem het volhouden'
10:00Bente Fokkens blikt terug op haar Beste Zangers-deelname: 'Schrok een beetje van hoe lief de kijkers zijn'
09:07De TV van gisteren: Slimste Mens scoort, kijkcijferrecord voor Vandaag Inside
06:47Vanavond op TV: Beste zangers, Alle remmen los!, Charlotte's Web
18:52Krijgen Petra en Lieske uit B&B Vol Liefde een eigen tv-programma?