TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bij het grote publiek is Kees Hulst bekend door zijn titelrol in Het Heheime dagboek van Hendrik Groen, maar de acteur is ook vaak in het theater te vinden. Daar ontmoet Cornald Maas hem in Volle Zalen.
In de voorstelling Zachtop lachen speelt Hulst de therapeut van een jonge vrouw die in de knoop zit. Regisseur Esther Scheldwacht is tevens de partner van Hulst, en Maas wil weten hoe het is om samen zowel de liefde als het werk te delen.
Hulst vertelt over zijn carrière en de band met André van Duin, met wie hij zowel voor Hendrik Groen heeft samengewerkt als voor de theatervoorstelling The Sunshine Boys. Ook staat hij stil bij de afgelopen zomer overleden regisseur Rudolf van den Berg, in wiens laatste film Spinoza hij de rol van dominee speelt.
Volle Zalen met Kees Hulst is op donderdag 6 november 2025 om 20:30 uur te zien op NPO 2.
Toch geen definitief afscheid van Kassa: programma gaat online verder
10:00Een kijkje in de rijke carrière van Gouden Televizier Oeuvre-Ring-winnaar Joop van den Ende
09:46Welk programma vervangt Got Talent op RTL 4?
07:33Dit programma vervangt Taskmaster op RTL 4
07:12De TV van gisteren: Kijkers genieten van spannende race in Race across the World