TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
We vertellen het je graag!
In het AVROTROS-programma Volle Zalen volgt Cornald Maas in elke aflevering een andere theaterpersoonlijkheid. Hij loopt een dag met hen mee en praat openhartig over hun werk, privéleven, drijfveren, inspiratie en natuurlijk hun liefde voor het theater.
Ook komend seizoen is dat natuurlijk het geval en de presentator trapt direct goed af met Erik van Muiswinkel. Het Nederlandse publiek kent hem vooral van zijn persiflages van o.a. Hans Janmaat en Anton Geesink en van zijn rol als Hoofdpiet in Het Sinterklaasjournaal, maar die periodes liggen alweer even achter hem. Hij staat momenteel in het theater met een tweede voorstelling over de taalkunstenaar drs. P..
Verder dit seizoen gaat Cornald Maas in gesprek met Kees Hulst die momenteel op de planken staat met Zachtop Lachen en Gerri van der Klei die terugkeert in de legendarische musical Foxtrot. Ook Tineke Schouten komt voorbij. Zij bouwde in de loop der jaren een indrukwekkend oeuvre op en voegt daar binnenkort een nieuwe titel aan toe: Femme Vitaal.
Toch wil Cornald Maas ook vooral weten hoe het nu met haar gaat na het verlies van haar partner Hans Brunyanszki.
Volle Zalen is vanaf 30 oktober 2025 iedere donderdag om 20:25 uur te zien bij AVROTROS op NPO 2.
Robèrt van Beckhoven: 'Heel Holland Bakt is gezellig en tegelijkertijd megazwaar'
09:05Van oud liefje tot nieuw avontuur: Ingrid vindt liefde na B&B Vol Liefde
08:10De TV van gisteren: Even Tot Hier en Wie is De Mol? domineren primetime
06:47Vanavond op TV: Voor wie steek jij een kaarsje op?, vtwonen weer verliefd op je huis, Edward Scissorhands
20:22Eindelijk is het bekend: Deze oud-bekenden doen mee aan Wie is de Mol?