TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op Allerzielen, de dag waarop katholieken hun dierbare overledenen herdenken, vertelt Voor Wie Steek Jij een Kaarsje op? weer verhalen over mensen die het afgelopen jaar zijn gestorven.
In een rechtstreekse uitzending vanuit rijksmonument Het Dikke Torentje in Eemnes spreekt Anita Witzier met onder anderen Angelo Boonman, die binnen korte tijd zowel zijn zoon als vrouw verloor aan kanker.
Henk mist zijn beste vriend Paul van Hoff, en Yoeri van Haaften wil depressiviteit bespreekbaar maken, nadat zijn vrouw uit het leven stapte.
Dit jaar heeft Voor Wie Steek Jij een Kaarsje op? ook een speciale versie voor jonge kijkers, om 16:45 uur op NPO 3. Op een basisschool in Rucphen gaat Klaas van Kruistum in gesprek met kinderen over gemis, rouw en herdenking.
Voor Wie Steek Jij een Kaarsje op? zie je op zondag 2 november 2025 om 20:15 uur op NPO 2.
Janine Abbring presenteert het laatste seizoen van Zomergasten
21:35MAFS-kijkers nog niet overtuigd van eerste match van het seizoen
18:42Nieuw seizoen Hunted VIPS later van start
18:17AVROTROS-programma Strijders krijgt een nieuw seizoen
15:45Jan Slagter reageert op komst Marlijn Weerdenburg bij We Zijn er Bijna!