TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"We zijn natuurlijk bezig met een nieuwe editie, maar alles ligt stil op dit moment", stelt presentator Rik van de Westelaken in het NPO Radio 1-programma Proost. "Dus ook voor ons is het nu vrede hebben met het lot." Normaliter vinden de opnames van een seizoen van Wie is de Mol? plaats in mei.
Regisseur Rick McCullough deelde zaterdag op Instagram al een enigszins frustrerend bericht. "Er zijn belangrijkere dingen in de wereld, dat snap ik, MAAR IK WIL SEIZOEN 21 FILMEN. Zo! Dat is er uit", schreef hij.
Aankomende zomer wordt er overigens een extra seizoen van Wie is de Mol? uitgezonden vanwege het twintigjarig jubileum van het populaire AVROTROS-programma. "De extra editie, het cadeau van ons aan de kijker, is gelukkig al opgenomen. Daar zijn we nu druk mee bezig, om dat klaar te maken voor uitzending", besluit Van de Westelaken.
Vanavond op TV: Alpha 00, Moordfeest, Like a Boss
11:43Jutta Leerdam staat pers alsnog te woord na kritiek: 'Ongepast en onacceptabel'
11:09Johan Derksen vol lof over Soundos El Ahmadi: 'Die Belg zat het te bagatelliseren'
10:11Andrea Bocelli zingt sterren van de hemel bij openingsceremonie Olympische Spelen
10:00Mark Tuitert heeft alle vertrouwen in de vrouwen op de Olympische Winterspelen 2026