TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"We zijn natuurlijk bezig met een nieuwe editie, maar alles ligt stil op dit moment", stelt presentator Rik van de Westelaken in het NPO Radio 1-programma Proost. "Dus ook voor ons is het nu vrede hebben met het lot." Normaliter vinden de opnames van een seizoen van Wie is de Mol? plaats in mei.
Regisseur Rick McCullough deelde zaterdag op Instagram al een enigszins frustrerend bericht. "Er zijn belangrijkere dingen in de wereld, dat snap ik, MAAR IK WIL SEIZOEN 21 FILMEN. Zo! Dat is er uit", schreef hij.
Aankomende zomer wordt er overigens een extra seizoen van Wie is de Mol? uitgezonden vanwege het twintigjarig jubileum van het populaire AVROTROS-programma. "De extra editie, het cadeau van ons aan de kijker, is gelukkig al opgenomen. Daar zijn we nu druk mee bezig, om dat klaar te maken voor uitzending", besluit Van de Westelaken.
Soy Kroon bezoekt festivals voor tv-special De Opening: 'Liefde voor cultuur'
08:04Johan Derksen moest hond Cuby laten inslapen: 'Hij was op'
07:40Dyantha Brooks verlengt SBS-contact met drie jaar: 'Enorm blij met het vertrouwen'
07:26Johnny de Mol zwaait af bij De oranjezomer: 'Hélène was er altijd als ik er doorheen zat'
07:21Dit zijn de winnaars van Het blok 2025: 'Spannend!'