TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Omroep MAX deelt dinsdag een kleine teaser.
Janny van der Heijden, André van Duin en scheepshond Nhaan gaan de Nederlandse wateren op om verschillende vaarroutes te volgen. In dit seizoen varen ze de smokkelroute in Oost-Groningen, ontvluchten ze de stad in de Ronde Hoep en op de Vinkeveense plassen, volgen ze de Waddenroute en varen ze een koninklijke route in en rond Den Haag en Delft.
De eerste aflevering staat dus in het teken van Oost-Groningen. Online regelde Janny een boot. We gaan zien hoe het bekende duo op zoek is naar De Limanda, zoals hun vervoersmiddel heet. Wanneer de boot gevonden is, kunnen de trossen los.
Denkend aan Holland is vanaf zondag 25 augustus om 20.25 uur te zien op NPO 1.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Kees Momma 'totaal ingestort' door extreme hitte
13:34Valentijne tegen Milan in De Bondgenoten: 'Je doet alsof ik een achterlijke ben'
13:08Dreigement in De Bondgenoten: 'Doe rustig of ik ga me ermee bemoeien'
10:40Oos Kesbeke gaat verre reis maken in nieuw seizoen De Augurkenkoning
10:21Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen