TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Postcodeloterij deelt 59,7 miljoen uit
Iedereen die deelneemt aan de Postcodeloterij maakt kans om 2025 in weelde te beginnen. Maar hoe werkt de PostcodeKanjer precies? 'De helft van de 59,7 miljoen wordt verdeeld onder alle deelnemers met de winnende postcode en de andere helft wordt verdeeld onder alle overige deelnemers in de winnende wijk, dus met de 4 cijfers van de winnende postcode', zo is te lezen op de website van de Postcodeloterij.
SBS6 zendt op nieuwjaarsdag een speciale uitzending van Miljoenenjacht uit, die uiteraard gepresenteerd wordt door Linda de Mol. Daarin zal te zien zijn waar de PostcodeKanjer gevallen is en waar de inmiddels welbekende rode PostcodeKanjerTruck naartoe gereden is.
Welke presentatoren ter plaatse zullen zijn is niet bekendgemaakt maar de kans is natuurlijk groot dat we Winston Gerschtanowitz, Quinty Trustfull, Gaston Starreveld en Caroline Tensen voorbij gaan zien komen met enkele gewilde gouden enveloppen. En we hopen natuurlijk dat Martijn Krabbé er ook bij kan zijn.
Miljoenenjacht, met daarin de uitreiking van de PostcodeKanjer, is op 1 januari vanaf 20:30 uur te zien op SBS6
Thomas Erdbrink reist door Rusland in nieuwe docuserie Onze Man bij de Vijand
10:00De tv-aanraders van Hila Noorzai: 'De humor, de gevatheid, de mode: ik vond deze serie fantastisch'
09:49Henry Schut en Jeroen Kijk in de Vegte nieuwe commentatoren van Eurovisie Songfestival
09:14De TV van gisteren: RTL 4 zit er iets minder warmpjes bij met De Verraders als vervanger Winter Vol Liefde
06:47Vanavond op TV: Fukushima, een kernramp van binnenuit, De slechtste chauffeur van Nederland, Space Cowboys