TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De voorbereidingen voor Villa Bauer, het interviewprogramma van Frans en Mariska, zijn al enige tijd in volle gang maar is er inmiddels ook al duidelijk wanneer we hier op tv van kunnen gaan genieten? De kijker kan namelijk niet wachten.
De vier zonen van Frans en Mariska zullen, voor zover nu bekend, niet te zien zijn in het nieuwe programma
Na het enorme kijkcijfersucces van De Bauers - 20 Jaar Later, wil de kijker natuurlijk meer van de sympathieke volkszanger en zijn gezin. Die worden op hun wenken bediend, met een nieuw interviewprogramma van Frans en Mariska dat naar verluidt in Spanje wordt opgenomen. De titel zou Villa Bauer worden maar ook dat is nooit officieel bevestigd door omroep AVROTROS.
Kortom: er is nog veel onduidelijkheid over het programma. Volgens Tina Nijkamp zullen er BN'ers komen logeren, die dan vervolgens het gesprek met Frans en Maris aangaan. Maar is dat ook echt zo? Frans wilde onlangs bij Shownieuws nog niet op de details ingaan maar hij vertelde wel dat het 'Totaal anders wordt dan de de verhalen die nu rondgaan.'
Is dan misschien wel duidelijk wanneer Villa Bauer op tv komt? 'Dat zal in de tweede helft van het najaar zijn', zo laat de omroep ons desgevraagd weten. We moeten helaas dus nog heel even geduld hebben.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster