TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Juryleden Janny en Robèrt proeven beiden telkens maar een hapje van al het moois dat de kandidaten maken. Presentator André van Duin vertelde al meermalen dat hij niet eens van zoetigheid houdt, dus wie eet al dat lekkers op? Of gaat het allemaal in de vuilnisbak?
Dat vroeg Heel Holland Bakt-kijker Renée zich ook af. Ze stelde de vraag via Twitter. Gelukkig gaf het Omroep MAX-programma antwoord, zodat wij het nu ook weten.
Na afloop proeven de bakkers (en de crew!) alle baksels. Als er dan nog wat over is, nemen de bakkers de baksels mee naar huis! — Heel Holland Bakt (@heelhollandbakt) February 2, 2020
Ook werd dit verhaal bevestigd door producent Blue Circle via Instagram.
En dat is mooi nieuws, vinden wij. Niets van al dat lekkers gaat verloren!
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Leuk om te zien: Arjen Lubach verrast bakfanaat Danique met bezoek van Robèrt van Beckhoven
16:17De Slimste Mens 2026: dit zijn de vragenstellers in de Open Deur-ronde
14:33Bridget Maasland in shock na beelden Ferry Doedens: 'Voel me ramptoerist'
13:41Even Tot Hier binnenkort terug met nieuw seizoen, dit is wanneer
13:32Terugkijken: 19-jarige Jutta Leerdam aan tafel bij Matthijs in De Wereld Draait Door