TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Juryleden Janny en Robèrt proeven beiden telkens maar een hapje van al het moois dat de kandidaten maken. Presentator André van Duin vertelde al meermalen dat hij niet eens van zoetigheid houdt, dus wie eet al dat lekkers op? Of gaat het allemaal in de vuilnisbak?
Dat vroeg Heel Holland Bakt-kijker Renée zich ook af. Ze stelde de vraag via Twitter. Gelukkig gaf het Omroep MAX-programma antwoord, zodat wij het nu ook weten.
Na afloop proeven de bakkers (en de crew!) alle baksels. Als er dan nog wat over is, nemen de bakkers de baksels mee naar huis! — Heel Holland Bakt (@heelhollandbakt) February 2, 2020
Ook werd dit verhaal bevestigd door producent Blue Circle via Instagram.
En dat is mooi nieuws, vinden wij. Niets van al dat lekkers gaat verloren!
Voor Engeland begint vandaag het echte werk op het WK voetbal. In de zestiende finales wacht Congo, dat niets liever doet dan een van de favorieten vroegtijdig naar huis sturen.
GTST-ster Everon Jackson Hooi (44) wacht enorme uitdaging: 'Conditie knap waardeloos'
14:02Op deze manier is VI concurrenten Renze en Pauw & De Wit te slim af
10:23Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Make Up Your Mind begint
09:40Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is
08:32Tamara Elbaz en Maria Tailor keren terug in The Real Housewives of Amsterdam