TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Juryleden Janny en Robèrt proeven beiden telkens maar een hapje van al het moois dat de kandidaten maken. Presentator André van Duin vertelde al meermalen dat hij niet eens van zoetigheid houdt, dus wie eet al dat lekkers op? Of gaat het allemaal in de vuilnisbak?
Dat vroeg Heel Holland Bakt-kijker Renée zich ook af. Ze stelde de vraag via Twitter. Gelukkig gaf het Omroep MAX-programma antwoord, zodat wij het nu ook weten.
Na afloop proeven de bakkers (en de crew!) alle baksels. Als er dan nog wat over is, nemen de bakkers de baksels mee naar huis! — Heel Holland Bakt (@heelhollandbakt) February 2, 2020
Ook werd dit verhaal bevestigd door producent Blue Circle via Instagram.
En dat is mooi nieuws, vinden wij. Niets van al dat lekkers gaat verloren!
De TV van gisteren: Even Tot Hier en Wie is De Mol? domineren primetime
06:47Vanavond op TV: Voor wie steek jij een kaarsje op?, vtwonen weer verliefd op je huis, Edward Scissorhands
20:22Eindelijk is het bekend: Deze oud-bekenden doen mee aan Wie is de Mol?
17:00Komende maand in GTST: Nieuwkomers, matpartijen en een roemruchte romance
10:00Rik van de Westelaken blikt vooruit op jubileumseizoen Wie Is de Mol?: 'Vol echo’s uit het verleden'