TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De afgelopen twee seizoenen richtte Wat Houdt Ons Tegen? zich hoofdzakelijk op de vraag wat consumenten zelf kunnen doen om een betere klimaattoekomst te garanderen. Maar een beter milieu begint niet alleen bij jezelf, ook het bedrijfsleven heeft een verantwoordelijkheid. Als het aankomt op klimaatvervuilers noemen journalisten Jeroen Smit, Jaap Tielbeke en Daphné Dupont-Nivet de komende weken man en paard.
Het trio is van mening dat een ingrijpende economische transitie nodig is om het tij te keren. Om dit te bereiken besteden ze onder meer aandacht aan het fenomeen kaas zonder koe, methodes om vervuild water te reinigen en manieren om op verantwoorde wijze het hoofd koel te houden. Welke ondernemers zetten hun beste beentje voor en wie staat op de rem?
De eerste aflevering van het nieuwe seizoen Wat Houdt Ons Tegen? zie je op woensdag 12 juni vanaf 20:58 uur bij HUMAN op NPO2.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Oos Kesbeke gaat verre reis maken in nieuw seizoen De Augurkenkoning
10:21Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters